WIĘCEJ EUFORII

W maju 2023 możecie się spodziewać:
- więcej wykładów medycznych i fizjo
- więcej warsztatów z zakresu treningu personalnego
- więcej treningów
- więcej stref 
- więcej przestrzeni (mamy do dyspozycji całe EXPO-ŁÓDŹ
- więcej stoisk (specjalna strefa targowa)
- więcej uczestników (ponad 1500 osób)
- więcej wydarzeń towarzyszących

2022

4-5 czerwca 2022

Hotel Hilton Łódź

Tę edycję zaczęliśmy organizaować jeszcze w czasie obowiązywania obostrzeń pandemicznych - bez pewności, czy będzie wolno nam przeprowadzić tak duże wydarzenie. Wszystko jednak się udało i znów mogliśmy spotkać się osobiście.

Wspólnie z Partnerami - najlepszymi szkołami z naszej branży - udało nam się przygotować bardzo ciekawy i zróżnicowany program, w którym po raz pierwszy tak wiele miejsca poświęciliśmy medycznym aspektom pracy trenera i instruktora. Swoją inaugurację miały równiesz hamaki aerial marki tiguar, które uwiodły wiele uczestniczek.

2021

Image

28-30 maja 2021

ONLINE

Przedłużający się zakaz organizacji imprez masowych (ze względu na pandemię) zmusił nas do przeprowadzenia EU4YA by tiguar online. Było to bardzo ciekawe doświadczenie, bo instruktorzy nadawali z przeróżnych miejsc, a my musieliśmy postawić specjalne studio transmisyjne. 

Jednocześnie jednak zyskaliśmy nowe możliwości. Wykłady i treningi poprowadziło wielu wspaniałych gości w tym: Tony Stone i James Nestor.

2020

Był to bardzo smutny rok w naszej historii. Wybuch pandemii oraz wprowadzone ograniczenia zmusiły nas do odwołania Konwencji.

2019

24-26.05.2019

POZNAŃ

Image

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Gosia Oryńska
[email protected]
+48 501 041 266

ŚLEDŹ NASZE PROFILE W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH