EU4YA by tiguar jest naszą dumą i pasją, dlatego cieszymy się, że już po raz 16 możemy zaprosić Was do udziału w tym unikatowym wydarzeniu.

EU4YA by tiguar to największa konwencja edukacyjna dla trenerów personalnych, medycznych i fitness w tej części Europy. Jest to także wielkie święto naszej branży i okazja do uczestniczenia w treningach, warsztatach i wykładach prowadzonych przez najlepszych trenerów i prezenterów. Konwencja jest organizowana przez firmę ekspertfitness.com Piotr Ośródka we współpracy z najważniejszymi szkołami i firmami z naszej branży. 

Image

Razem z naszymi Partnerami dbamy o to, aby każdego roku prezentować uczestnikom Euforii ofertę edukacyjną zgodną z trendami i potrzebami rynku. W tym celu Zapraszamy na sceny EU4YA by tiguar trenerów z całego świata i stale rozszerzamy ofertę zajęć dostępną w ramach konwencji.

W trakcie wykładów i warsztatów poświęcamy wyjątkowo dużo uwagi zagadnieniom związanym z treningiem personalny oraz medycznym. W ten sposób uczestnicy Euforii otrzymują możliwość pozyskania wiedzy, której zgromadzenie wymagałoby udziału w licznych szkoleniach.

2022

Tę edycję zaczęliśmy organizaować jeszcze w czasie obowiązywania obostrzeń pandemicznych - bez pewności, czy będzie wolno nam przeprowadzić tak duże wydarzenie. Wszystko jednak się udało i znów mogliśmy spotkać się osobiście.

4-5 czerwca 2022

Hotel Hilton Łódź

Wspólnie z Partnerami - najlepszymi szkołami z naszej branży - udało nam się przygotować bardzo ciekawy i zróżnicowany program, w którym po raz pierwszy tak wiele miejsca poświęciliśmy medycznym aspektom pracy trenera i instruktora. Swoją inaugurację miały równiesz hamaki aerial marki tiguar, które uwiodły wiele uczestniczek.

2021

Przedłużający się zakaz organizacji imprez masowych (ze względu na pandemię) zmusił nas do przeprowadzenia EU4YA by tiguar online. Było to bardzo ciekawe doświadczenie, bo instruktorzy nadawali z przeróżnych miejsc, a my musieliśmy postawić specjalne studio transmisyjne.

28-30 maja 2021

ONLINE

Jednocześnie jednak zyskaliśmy nowe możliwości. Wykłady i treningi poprowadziło wielu wspaniałych gości w tym: Tony Stone i James Nestor.
Image

2019

24-26.05.2019

POZNAŃ

I jeszcze wcześniej:

dylan-play-icon-2.svg
dylan-play-icon-2.svg
dylan-play-icon-2.svg
dylan-play-icon-2.svg
dylan-play-icon-2.svg

EU4YA BY TIGUAR

KONGRES EU4YA

MARATON EU4YA

ŚLEDŹ NASZE PROFILE W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

  Image

  KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

  Dominika Świt-Frukacz
  [email protected]
  +48 537-519-519

  KONTAKT DLA WYSTAWCÓW

  Adam Chrzanowski
  [email protected]
  +48 507 187 507