SPRZĘT 
POKONWENCYJNY

Image

OSTATNIE SZTUKI 
SPRZĘTU POKONWENCYJNEGO

Dużą część sprzętu wykorzystywanego podczas EU4YA by tiguar zabraliście ze sobą na koniec Konwencji. Zostało nam jednak jeszcze trochę stepów, mat, i innych akcesoriów. Pamiętaj, że na EU4YA by tiguar ćwiczymy na nowym sprzęcie marki tiguar, który po Konwencji możesz zakupić, po cenie niedostępnej w innym czasie. 

WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY

Po przesłaniu formularza skontaktuje się z Tobą przedstawiciel ekspertfitness.com i przedstawi Ci indywidualną wycenę na interesujący Cię sprzęt. 
Możesz wyposażyć cały klub lub kupić paczkę mini bands, wybór należy do Ciebie.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów marki tiguar oferowanych przez ekspertfitness.com na podstawie art. 10 ustawy z 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i art. 172 ustawy z 16.07.2004 r. – Prawo telekomunikacyjne.

Wyrażam zgodę na kontakt na podany numer telefonu w celach handlowych, dotyczący produktów marki tiguar oferowanych przez ekspertfitness.com na podstawie art. 10 ustawy z 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i art. 172 ustawy z 16.07.2004 r. – Prawo telekomunikacyjne.

Podanie danych w formularzu jest dobrowolne, jednak  ich niepodanie uniemożliwi nam przedstawienie Tobie specjalnych rabatów na sprzęt marki tiguar.