W tym roku po raz pierwszy w historii - Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA by tiguar - zaprezentuje swoje nowe oblicze!

EU4YA BY TIGUAR SHOW.
14-15.09.2019, Warszawa

Warszawska edycja EU4YA by tiguar, bardziej skondensowana w swojej formule i nastawiona na doświadczenie przez uczestników euforii, jaką może powodować znakomicie poprowadzony trening, kierowana jest do osób aktywnych fizycznie, czynnych uczestników zajęć grupowych w klubach fitness i każdego, kto chce poczuć, czym jest fitness w swojej najdoskonalszej formie!

We współpracy z Master Trenerami systemów treningowych, które pokochali ćwiczący w Polsce i na świecie, stworzyliśmy dla Was cztery zróżnicowane tematycznie, 3-godzinne bloki zajęć.

FAQ

 • Co musisz ze sobą zabrać? Sportowe ciuchy – przyda się więcej niż jeden komplet! – i ręcznik. Wodę, maty oraz inny sprzęt, który będzie używany w trakcie zajęć zapewnia organizator.
 • Bilet wstępu na EU4YA by tiguar SHOW jest jednocześnie całodniowym biletem wstępu na targi w dniu, w którym będziesz uczestniczył w zajęciach (sobota lub niedziela).
 • Kup bilet na EU4YA by tiguar SHOW online! Sprzedaż odbywa się jedynie poprzez naszą stronę internetową i trwa do 10 września.
  Uwaga! Nie ma możliwości zakupienia biletów na miejscu w czasie imprezy.
EU4YA Show by tiguar

EU4YA by tiguar Show

EU4YA by tiguar SHOW to nasza odpowiedź na rosnącą świadomość i popularność aktywności fizycznej w Polsce! Chcąc pokazać i pozwolić Wam doświadczyć, jak wiele oblicz, jak wiele do zaoferowania i jak rozwinięty jest fitness w Polsce – tworzymy wyjątkowe SHOW, czyli EU4YA by tiguar w nowej formule na targach FIWE!

Program zajęć EU4YA by tiguar Show 2019

Blok 1
 • 10:00 - Zdrofit Power
  (Akademia Zdrofit)
 • 11:00 - GT Power
  (GT Training)
 • 12:00 - Trening Obwodowy
  (Good Moov.)
14.09sobota
Blok 2
 • 15:00 - Step By Step
  (ProFi Fitness School)
 • 16:00 - Trening Funkcjonalny
  (Akademia Zdrofit)
 • 17:00 - Rollowanie
  (Blackroll Polska)
14.09sobota
Blok 3
 • 18:00 - bodyART
  (bodyART Polska)
 • 19:00 - Pilates Flow
  (Akademia Zdrofit)
 • 20:00 - Dynamic Stretch
  (ProFi Fitness School)
14.09sobota
Blok 4
 • 10:00 - Functional Step
  (Good Moov.)
 • 11:00 - PFS Pump & Tone
  (ProFi Fitness School)
 • 12:00 - Balance
  (Akademia Zdrofit)
15.09niedziela
Organizator zastrzega sobie prawo do możliwości zmiany harmonogramu. Wszystkie ewentualne aktualizacje będą na bieżąco wprowadzane na stronie.

Program bloków

kliknij poniżej, aby poznać szczegóły

Blok 1 - Show me your power!

10:00 - Zdrofit Power (Akademia Zdrofit)

11:00 - GT Power (GT Academy)

12:00 - Trening Obwodowy (GOOD MOOV.)®


Ćwicz, buduj swoją siłę i wytrzymałość! EU4YA by tiguar SHOW zaczniemy od najintensywniejszego bloku zajęć, w którym trenerzy Akademii Zdrofit, GT Training oraz GOOD MOOV. wycisną z Ciebie 110% Twoich możliwości! To opcja dla wymagających, dla tych, którzy zawsze dają z siebie wszystko i walczą do ostatniego powtórzenia. Poznaj treningi grupowe podbijające serca osób, dla których aktywność fizyczna to niekończące się zawody: w tych zawodach do walki naprzeciwko siebie stają: Twoje ograniczenia – i Twoje marzenia!

Zdrofit Power
Prowadzenie:
Marta Kozłowska
Współprowadzący:
Ewelina Oberc, Patryk Tomaszewski
Autorski trening Zdrofit, który zawiera elementy ćwiczeń wzmacniających, treningu wydolnościowego i interwałowego. Zróżnicowany poziom zaawansowania ćwiczeń i liczne modyfikacje sprawiają, że ten trening jest odpowiedni dla osób na różnym poziomie zaawansowania. Na treningu stawiamy na jakość ruchu oraz technikę ćwiczeń. Zdrofit Power to wyjątkowy trening typu HIIT, gwarantujący przypływ niesamowitej energii!

GT Power
Prowadzenie: Jakub Podgórski, Marek Mroczek, Blanka Potępa
Współprowadzący: Agata Maciejewska, Damian Dziedzic, Darek Skrzypicki, Magda Domagalska, Magda Lachowska, Robert Augustyn, Sylwia Załęska

Trenerzy GT Training specjalizują się w grupowym treningu motorycznym. GT Power to trening poprawiający siłę i moc mięśni oraz szybkość. Dzięki niemu dłużej i szybciej możemy wykonywać najczęściej spotykane ćwiczenia podczas treningów funkcjonalnych, takie jak - rwania, zarzuty, przysiady, martwe ciągi, wyskoki; oraz podnosić swoją wydajność w różnego rodzaju zawodach o charakterze siłowym, wytrzymałościowym oraz siłowo-wytrzymałościowym. Ćwiczenia występujące w treningach GT Power dzięki swojej specyfice i budowie (adaptacja tkanek miękkich, nauka lądowania, amortyzacji, mechanizm rozciągnięcie - skurcz) nie tylko podnoszą wydajność ćwiczących, ale również zapobiegają urazom.
Trening GT Power zawiera ćwiczenia plyometryczne oraz dynamiczne formy ruchu. Niejako efektem "ubocznym" treningu jest widoczna redukcja tkanki tłuszczowej (interwałowy charakter ćwiczeń) oraz znaczne podniesienie wytrzymałości. Ten trening w największym stopniu polecany jest osobom, które poza intensywnością szukają w treningu jakości oraz możliwości szybkiego przeniesienia efektów ćwiczeń poza salę fitness.


Trening obwodowy
Prowadzenie:
Agnieszka Mroczek, Marek Mroczek

Danie główne naszego spotkania to stary, dobry trening obwodowy w nowej odsłonie, podany według całkowicie nowego przepisu!

Składniki:
- 60 minut, które można opisać słowami: intensywność, dynamika, kształtująca praca w obrębie każdego z ważniejszych segmentów naszego ciała,
- podział na grupy zaawansowania - nie tylko na stacje,
- praca zgodna z ideą wzorców ruchowych,
- rozwinięty model regresji proponowanych ćwiczeń,
- element wyzwania na każdym etapie treningowej podróży,
- wykorzystanie różnych kombinacji sprzętowych do kształtowania tych samych wzorców ruchowych,
- kompleksowy podział lekcji na poszczególne części (przygotowanie ruchowe z użyciem wyłącznie własnego ciała i mini bandów, część główną czyli Dynamic Core & Met Con Zone oraz zwieńczenie treningu technikami relaksacyjnymi).

Przywracamy tę klasyczną metodę do łask. Pokazujemy jej nowe, atrakcyjne i efektywne oblicze. Kiedy spotykają się dwa światy – połączenie starego, sprawdzonego modelu i nowej jakości - to znak, że będzie się DZIAŁO!

Blok 2 - Show me your moves!
Blok 3 - Focus on your body & mind
Blok 4 - Keep your balance

Dodatkowe zajęcia w Strefie Fitness, również dla uczestników EU4YA by tiguar Show 2019

SOBOTA

13:00 – SALSATION – MACIEJ SARNAT, ZDROFIT
14:00 – AKTYWNI z B:FIT – TRENING MYOVER40 Z AGATĄ KORZEMIACKĄ

NIEDZIELA

13:00 – ZUMBA – ŁUKASZ GRABOWSKI, ZDROFIT
14:00 – TRENUJ ODPOWIEDZIALNIE – OGÓLNOPOLSKA AKCJA EDUKACYJNA Z UDZIAŁEM GRZEGORZA KRYCHOWIAKA, PODIOOM

Ceny biletów na konwencję EU4YA by tiguar Show 2019

Blok 1
 • 14.09.2019
 • g.10:00-13:00
49 zł3h (sobota)
Blok 2
 • 14.09.2019
 • g.15:00-18:00
49 zł3h (sobota)
Blok 3
 • 14.09.2019
 • g.18:00-21:00
49 zł3h (sobota)
Blok 4
 • 15.09.2019
 • g.10:00-13:00
49 zł3h (niedziela)

OFICJALNI PARTNERZY EU4YA by tiguar Show 2019

zdrofit
blackroll
Profi Fitness School
Body Art Polska
GT
Good Moov

Do EU4YA by tiguar  SHOW zostało:

LOKALIZACJA

EU4YA by tiguar SHOW odbędzie się podczas Międzynarodowych Targów FIWE FITNESS TRADE SHOW, które są obecnie najszybciej rozwijającym się wydarzeniem branżowym w Europie Środkowo Wschodniej!

Targi FIWE to połączenie targów biznesowych, które mają ma na celu pokazanie bogatej gamy sprzętu, produktów, usług i akcesoriów fitness & wellness przed szerokim gronem odwiedzających z Polski i z zagranicy, a także Show dla fanów sportu, którzy mają doskonałą okazje do spotkania gwiazd i idoli sportowych.

Odwiedzający targi mogą skorzystać  z szerokiej oferty edukacyjnej targów (Konferencje FIWE Fit, FIWE PRO,  Personal Trainer, FIWE Experts, FIWE Wellness&Spa, FIWE Investors, FIWE Shops) , uczestniczyć w strefie biznesowej targów np. FIWE Ceo Meetings, strefach sportowych  EU4YA by tiguar SHOW, KSW Premium Fight Arena, Shoping Mall, Stefie Dietetyki oraz wziąć udział w zawodach kulturystycznych IFBB DIAMOND CUP i Pucharze Polski w KiF, zawodach ArmWresling , Europejskich Mistrzostwach Amatorów MMA lub obserwować te wydarzenia w roli kibica.

EXPO XXI WARSZAWA
Ignacego Prądzyńskiego 12/14
01-222 Warszawa
Image

Jadę na EU4YA by tiguar Show 2019!

EU4YA by tiguar to Międzynarodowa Konwencja Fitness, która co roku od 13 lat gromadzi w jednym miejscu najlepszych master trenerów i szkoleniowców branży fitness w kraju oraz zagranicznych prezenterów zapraszanych do Polski specjalnie na ten weekend! 3-dniowa impreza przyciąga do Poznania instruktorów fitness i trenerów personalnych z całej Polski, a także z zagranicy oraz osoby, które stale poszukują inspiracji treningowej i swoją aktywność chcą opierać na wiedzy i uczyć się od najlepszych w swoim fachu! To impreza prawdziwych pasjonatów tętniąca niesamowitą energią! Chcąc się nią dzielić więcej niż tylko raz w roku, 14-15 września 2019 po raz pierwszy na targach FIWE każdy będzie mógł doświadczyć, czym jest prawdziwa sportowa euforia, ćwicząc z najlepszymi trenerami, wybierając z wachlarza różnorodnych treningów.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Image

Martyna Gazicka

rejestracja i obsługa uczestników
biuro(at)euforya.pl
+48 798 073 246
Copyright © 2006-2019 www.euforya.pl