OFICJALNY PARTNER EU4YA BY TIGUAR 2019

Profi Fitness School

Image

PROFI FITNESS SCHOOL

ProFi Fitness School to Międzynarodowa Akademia Trenerów i Instruktorów fitness. ProFi® od ponad 15 lat z powodzeniem kształci tych, którzy pragną rozpocząć swoją karierę w świecie fitness, treningu personalnego jak i tych, którzy start w zawodzie mają już za sobą. Ubiegła dekada zaowocowała w Polsce w ponad 7720 przeprowadzonych szkoleń i warsztatów. Do marca 2017 roku liczy 17 zorganizowanych edycji Międzynarodowych Konwencji Fitness, co spowodowało, że ProFi® stała się liderem na rynku sportowej edukacji.

Na bardzo bogatą ofertę szkoleniową składa się kilkadziesiąt różnorodnych szkoleń: podstawowych, zaawansowanych, specjalistycznych, warsztatów, seminariów oraz konwencji fitness. Dbając o najwyższy poziom szkoleń, gwarantuje starannie wyselekcjonowaną kadrę, wybitnych certyfikowanych wykładowców z międzynarodowymi uprawnieniami trenerskimi.

Jako Akademia Międzynarodowa ProFi Fitness School posiada uprawnienia do nadawania tytułów: Instruktor Fitness (Professional Fitness Group Instructor) oraz Trener Personalny (Professional Personal Trainer).
ProFi® dysponuje międzynarodową akredytacją i jest członkiem Instytucji Europejskiej REPS (Register of Exercise Professionals), które dają możliwość podjęcia pracy praktycznie na całym świecie. Kadra szkoleniowców składa się z profesjonalnie przygotowanych, doświadczonych szkoleniowców, którzy działają aktywnie w obrębie całego świata i odnoszą sukcesy zarówno na arenie polskiej jak i międzynarodowej. Akredytacja ACE (American Council Exercise) umożliwia absolwentom programu PFS Dietetyka i Suplementacja® pełnienie konsultacji dietetycznej  i układania programów żywieniowych.

PREZENTERZY PROFI FITNESS SCHOOL

Image

Adam Ptak

Image

Sylwia Heresztyn

Image

Alicja Sieracka

Image

Justyna Fudal

Image

Karolina Widźgowska

Image

Przemysław Polakowski

Image

PROFI FITNESS SCHOOL

ul. Platynowa 17, 71-220 Szczecin
tel: 505 101 100
[email protected]
www.profi-fitness.com.pl

OFICJALNI PARTNERZY EU4YA by tiguar

Profi Fitness School
mauricz
blackroll
Body Art Polska
Fitness University
Euro Fitness School
Good Moov
Piloxing
TRX
open mind
GT
fitnessia
medyk
akademia zdrofit
slavica dance
eim polska
kangoo jumps
qubo fitness
prozis
power media
kukula
formotiva
reps polska

LOKALIZACJA

International PT & Fitness Convention - EU4YA by tiguar odbędzie się podczas targów FIT EXPO. Te dwa najważniejsze wydarzenia sportowe roku, tworzone są w ramach współpracy z Grupą MTP na Międzynarodowych Targach Poznańskich: ul. Głogowskiej 14, w centrum Poznania.

Do dworca PKP dotrzemy pieszo zaledwie w 5 minut. Lotnisko Ławica znajduje się z kolei w odległości 6 km.
Image

Jadę na EU4YA by tiguar 2019!

Copyright © 2006-2021 www.euforya.pl