OFICJALNY PARTNER EU4YA BY TIGUAR 2019

Mauricz Training Center

Image

Mauricz Training Center

Mauricz Training Center to miejsce wyjątkowe. Specjalizujemy się w dziedzinie dietetyki, suplementacji oraz treningu funkcjonalnego. Naszym największym pragnieniem jest ciągłe dążenie do perfekcji. Jutro chcemy być lepsi, niż jesteśmy dziś. Każdy członek zespołu to profesjonalista, ale przede wszystkim wielki entuzjasta dziedziny, w której się specjalizuje. Szkolimy z pasją. Każdy uczestnik kursu to nasz mały sukces. Każdy podopieczny to zwycięzca.

Przez 6 lat swojej działalności łącznie wykształciliśmy ponad 20.000 kursantów, podczas przeszło 1000 szkoleń. Nie zwalniamy tempa. Ciągle poszerzamy naszą ofertę, rozwijając ją o nowe bloki tematyczne. Wierzymy, że stały rozwój pozwoli nam Wam wejść na jeszcze wyższy poziom, aby zadowolić najbardziej wymagających kursantów. Każde ze szkoleń jest co roku konfrontowane z nowymi doniesieniami ze świata medycyny, dietetyki, treningu funkcjonalnego oraz suplementacji. Naszymi stałymi kursantami są dietetycy, lekarze, trenerzy, sportowcy i pasjonaci zdrowego stylu życia. Nie czekaj - dołącz do nas już dziś!
Image

MAURICZ TRAINING CENTER

Mauricz.com LTD
85 Great Portland Street
First Floor, London
W1W 7LT

[email protected]
www.mauricz.com

OFICJALNI PARTNERZY EU4YA by tiguar

Profi Fitness School
mauricz
blackroll
Body Art Polska
Fitness University
Euro Fitness School
Good Moov
Piloxing
Tymoszewicz FS
TRX
kamagon
GT
fitnessia
medyk
akademia zdrofit
slavica dance
eim polska
kangoo jumps

LOKALIZACJA

International PT & Fitness Convention - EU4YA by tiguar odbędzie się na terenie MTP w Poznaniu. Międzynarodowe Targi Poznańskie są położone przy ul. Głogowskiej 14, w centrum Poznania.

Do dworca PKP dotrzemy pieszo zaledwie w 5 minut. Lotnisko Ławica znajduje się z kolei w odległości 6 km.
Image

Jadę na EU4YA by tiguar 2019!

Copyright © 2006-2018 www.euforya.pl