OFICJALNY PARTNER EU4YA BY TIGUAR 2018

BLACKROLL Polska

Image

BLACKROLL POLSKA

BLACKROLL®  Education to projekt relizowany przez BLACKROLL®  POLSKA. Jest to autorski cykl certyfikowanych szkoleń, kondensujący wiedzę opartą na najnowszych badaniach na temat powięzi, współczesnych metodach terapii oraz formach prozdrowotnego treningu, przygotowany z myślą o różnorodnych zainteresowaniach i profilu pracy naszych kursantów.

W ciągu ostatnich lat działalności przeszkoliliśmy ponad 500 certyfikowanych międzynarodowych trenerów BLACKROLL. Na naszą ofertę szkoleniową składa się aż 8 różnorodnych kursów o różnych poziomie zaawansowania. BLACKROLL® Education to szkolenia nie tylko poświęcone tematyce rolowania, ale szeroko pojętej pracy z człowiekiem zarówno manualnej, jaki i poprzez ćwiczenia.

Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie nasi kursanci otrzymują najwyższej jakości wiedzę, która łączy się i uzupełnia w holistycznym podejściu do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego ciała.

BLACKROLL® to najwyżej jakości rolery i inne akcesoria wykorzystywane zarówno w zawodowym sporcie, fitnessie, jak i w celach terapeutycznych. Mogą być stosowane bez względu na poziom aktywności sportowej, zarówno przez amatorów jak i zawodowych sportowców. Poprzez automasaż mięśni i powięzi z łatwością zregenerują napięte ciało przynosząc mu natychmiastową ulgę. 

PREZENTERZY BLACKROLL POLSKA

Image

Michał Dachowski

Image

BLACKROLL POLSKA

ul. Jagiellońska 4, 03-721 Warszawa
tel: 690 55 25 24
[email protected]
www.blackroll.com.pl

Jadę na EU4YA by tiguar Show 2019!

Copyright © 2006-2019 www.euforya.pl