OFICJALNY PARTNER EU4YA BY TIGUAR 2019

TRX® Polska

Image

TRX® Polska

Historia TRX® rozpoczyna się w 1997 roku, kiedy Randy Hetric, dowódca eskadry Navy SEAL, używając jedynie pasa jiu jitsu i taśmy spadochronowej tworzy prototyp TRX® - przyboru, który 9 lat później opuści Stany Zjednoczone, by na stałe zagościć w sercach zawodowych sportowców i pasjonatów treningu funkcjonalnego na całym świecie.

Od tamtego czasu trening w podwieszeniu zrewolucjonizował sposób myślenia trenerów i sportowców o pracy z własnym ciałem, co przełożyło się na wyedukowanie ponad 150 tysięcy certyfikowanych instruktorów TRX® na całym globie! W Polsce od 2013 roku wyłączne prawo do sprzedaży produktów oraz organizacji szkoleń TRX® posiada firma ekspertfitness.com.

Polscy Master Instruktorzy TRX® podczas konwencji EU4YA by tiguar zaprezentują lekcje sięgające zarówno do korzeni pracy z TRX®, jak i w połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami treningowymi, a także oparte na doświadczeniu w przygotowaniu motorycznym czołowych sportowców polskiej kadry narodowej pływaków oraz koszykarzy.

PREZENTERZY TRX POLSKA

Image

Gosia Klimkiewicz

Image

Marek Mroczek

Image

Dawid Fajer

Image

ekspertfitness.com

ul. Brukowa 6/8, 91-341 Łódź
tel: 42 640 77 22
[email protected]
www.ekspertfitness.com

OFICJALNI PARTNERZY EU4YA by tiguar

Profi Fitness School
mauricz
blackroll
Body Art Polska
Fitness University
Euro Fitness School
Good Moov
Piloxing
TRX
open mind
GT
fitnessia
medyk
akademia zdrofit
slavica dance
eim polska
kangoo jumps
qubo fitness
prozis
power media
kukula
formotiva
reps polska

LOKALIZACJA

International PT & Fitness Convention - EU4YA by tiguar odbędzie się podczas targów FIT EXPO. Te dwa najważniejsze wydarzenia sportowe roku, tworzone są w ramach współpracy z Grupą MTP na Międzynarodowych Targach Poznańskich: ul. Głogowskiej 14, w centrum Poznania.

Do dworca PKP dotrzemy pieszo zaledwie w 5 minut. Lotnisko Ławica znajduje się z kolei w odległości 6 km.
Image

Jadę na EU4YA by tiguar 2019!

Copyright © 2006-2021 www.euforya.pl