OFICJALNY PARTNER EU4YA BY TIGUAR 2019

Polska Szkoła bodyART

Image

BODYART POLSKA

Międzynarodowa Szkoła bodyART® za pośrednictwem Marty Tymoszewicz-Bednarz od  2007 roku prowadzi licencjonowane kursy szkoleniowe na terenie całe Polski. W ciągu tych lat,  wyedukowanych zostało kilkuset instruktorów.

Organizacja oraz realizacja procedur nauczania jest zgodna z międzynarodowymi standardami. Pozytywny wynik egzaminu zapewnia uzyskanie międzynarodowego certyfikatu.

bodyART® jest jednym z najbardziej docenianych treningów funkcjonalnych, formą fitness z nurtu Body and Mind. Został stworzony i opracowany przez Roberta Steinbachera - jednego z najbardziej popularnych i uznanych prezenterów fitness.

Przez ostatnie 20 lat trening ten rozwinął się w program treningowy o ugruntowanej pozycji,  rozpoznawalny w międzynarodowym świecie fitnessu i środowiskach biznesowo z nim związanych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą obszerną ofertą szkoleniową.

Topowa międzynarodowa kadra specjalistów, najnowsze trendy, fantastyczna atmosfera,  piękna lokalizacja szkoleniowa – to te właśnie cechy wyróżniają nas na rynku.

PREZENTERZY BODY ART POLSKA

Image

Marta Tymoszewicz

Image

bodyART Polska

ul. Walońska 9/153, 50-413 Wrocław
tel: 501 099 092
[email protected]
www.bodyartschool.pl

Jadę na EU4YA by tiguar Show 2019!

Copyright © 2006-2021 www.euforya.pl