OFICJALNY PARTNER EU4YA BY TIGUAR 2019

Piloxing

Image

PILOXING

PILOXING® SSP to innowacyjny i interdyscyplinarny program fitness łączący następujące formy: boks, pilates i taniec.

Zajęcia składają się z rozgrzewki, części głównej, podczas której wykonujemy kolejno kombinacje bokserskie, statyczne ćwiczenia pilates oraz proste choreografie taneczne.

Dzięki temu każdy uczestnik zajęć ma możliwość podczas jednostki treningowej poczuć się SLEEK (powabnie), SEXY (seksownie) i POWERFUL pełnym siły i energii.

Na zakończenie wykonuje się ćwiczenia wzmacniające na matach ukierunkowane głównie na pracę mięśni pośladkowych, ud i brzucha.

Łącząc wszystkie te elementy otrzymujemy kompletny trening interwałowy z elementami ćwiczeń wzmacniających, co zapewnia spalanie tkanki tłuszczowej, wzmacnianie mięśni, a tym samym wysmuklenie i wyrzeźbienie zgrabnej sylwetki.

Intensywność treningu możemy zwiększyć poprzez użycie specjalnych rękawic obciążeniowych Piloxing®, dzięki którym angażujemy znaczniej mięśnie kończyn górnych.
Preferuje się ćwiczenie na boso (opcjonalnie) w celu podniesienia efektywności treningu oraz lepszego czucia podłoża w czasie wykonywania ćwiczeń równoważnych.

Program został stworzony przez słynną szwedzką tancerkę i instruktorkę Pilates – Vivecę Jensen, która jest trenerem personalnym wielu hollywoodzkich gwiazd m. in. Hilary Duff, modelek Victoria Sekret.
Program cieszy się coraz większą popularnością nie tylko wśród amerykańskich gwiazd. Zdobywa coraz większe rzesze fanów na całym świecie.
 
W chwili obecnej jesteśmy w ponad 95 krajach na całym świecie i mamy 1,7 miliona uczestników zajęć tygodniowo.
Piloxing Academy jest pod względem wielkości  (ilości instruktorów i uczestników zajęć) trzecią firmą na świecie w branży fitness.
 
Po globalnym sukcesie programu PILOXING® SSP  powstały 3 inne pogramy:
Piloxing Barre®  (boks + pilates) przy drążkach baletowych
Piloxing Knockout®   (boks + pilates  + trening funkcjonalny z duża ilością ćwiczeń plyometrycznych)
THE MIX by Piloxing®  (taneczny program fitness, którego inspiracją był taniec komercyjny następujących styli: pop, house, hip- hop i african)

PREZENTERZY PILOXING

Image

Lída Karásková

Image

Paulina Korga

Image

PILOXING POLSKA

OFICJALNI PARTNERZY EU4YA by tiguar 2018

Profi Fitness School
mauricz
blackroll
Body Art Polska
Fitness University
Euro Fitness School
Good Moov
Piloxing
TRX
open mind
GT
fitnessia
medyk
akademia zdrofit
slavica dance
eim polska
kangoo jumps
qubo fitness
prozis
power media
kukula
formotiva
reps polska

LOKALIZACJA

International PT & Fitness Convention - EU4YA by tiguar odbędzie się podczas targów FIT EXPO. Te dwa najważniejsze wydarzenia sportowe roku, tworzone są w ramach współpracy z Grupą MTP na Międzynarodowych Targach Poznańskich: ul. Głogowskiej 14, w centrum Poznania.

Do dworca PKP dotrzemy pieszo zaledwie w 5 minut. Lotnisko Ławica znajduje się z kolei w odległości 6 km.
Image

Jadę na EU4YA by tiguar 2018!

Copyright © 2006-2021 www.euforya.pl