Image

KONGRES DLA MAŁYCH / ŚREDNICH KLUBÓW FITNESS I STUDIÓW TRENINGOWYCH

KONGRES EU4YA, to inicjatywa marki tiguar, która  postanowiła zorganizować KONGRES dla pracowników, managerów i właścicieli klubów fitness oraz studiów treningowych. Celem KONGRESU jest odpowiedzenie na potrzeby małych i średnich firm działających w naszej branży.

Dlatego tworząc program KONGRESU postawiliśmy sobie za cel, aby był on jak najbardziej praktyczny, aby dostarczał konkretnych odpowiedzi oraz rozwiązań, które od razu można zastosować u siebie w klubie/studiu. Dlatego prelekcje poprowadzą wyłącznie eksperci, którzy wiedzą co mówią, bo sami od wielu lat aktywnie działają w branży fitness.

Uczestnicy EU4YA by tiguar posiadają wstęp wolny na wszystkie wykłady zaplanowane w ramach KONGRESU.
Pozostałe osoby zapraszamy do zakupu biletu, który dzięki zaangażowaniu marki tiguar oraz prelegentów jest dostępny w bardzo przystępnej cenie.

ODPOWIEDZIROZWIĄZANIA

ekspertów na problemy z jakimi zmagają się kluby fitness oraz studia treningowe 

PRZESTRZEŃMIEJSCECZAS

wymiany doświadczeń i networking z reprezentantami klubów z całej Polski

WYDARZENIEKONGRESSPOTKANIE

kierujemy do właścicieli, managerów oraz pracowników recepcji małych i średnich klubów/studiów.

PRAKTYCZNASPRAWDZONA

wiedza i inspiracja do działania, to bagaż z którym wyjedziesz z KONGRESU
POZNAJ Z NAMI:

POZNAJ Z NAMI:

- kierunki rozwoju branży fitness w Polsce i na świecie;
- sprawdzone modele biznesowe studia treningowego oraz klubu fitness;
- dobre praktyki współpracy z trenerami personalnymi;
- sposoby komunikacji i obsługi klientów z pokolenia Z;
- tajniki długowieczności.
DOWIEDZ SIĘ:

DOWIEDZ SIĘ:

- jak sprzedać, nie sprzedając;
- jak efektywnie zarządzać klientem kart partnerskich;
- jak pracować z trenerami personalnymi, aby na tym zarobić;
- jak wykorzystać Tik Tok oraz Instagram do promocji swojej działalności i sprzedaży usług;
- jak radzą sobie inne kluby.

PRELEGENCI 2023

Christophe Andanson
Christophe AndansonMIĘDZYNARODOWY EKSPERT RYNKU FITNESS
Jest obecny branży fitness od 37 lat, prowadząc wraz z żoną Claudy kilka międzynarodowych firm. W 1983 roku otworzył pierwszy klub Vital Fitness w Paryżu, który rozrósł się do sieci 10 klubów. Założył Francuską Federację Fitness oraz Planet Fitness. Był liderem organizacji PT i treningu funkcjonalnego w krajach francuskojęzycznych. W 1997 roku został dystrybutorem Les Mills we Francji i wraz z Les Mills Euromed stał się największą agencją Les Mills na świecie z prawie 2000 klubami. Christophe założył FHRSA (French Health Racquet and Sportsclub Association) w celu promowania IHRSA w krajach francuskojęzycznych. Od 2007 roku jest międzynarodowym prezenterem w ponad 30 krajach
Marta Majchrzak
Marta MajchrzakCEO HERSTORIES / TEDx SPEAKER
Posiada 20 lat doświadczenia w badaniach rynku w największych instytutach badawczych w Polsce. Założycielka agencji badawczej Herstories specjalizującej się w problemach społecznych, w tym kobiet i mniejszości społecznych. Prowadzi działalność badawczą, strategiczną i edukacyjną skierowaną do biznesu w zakresie podziałów oraz inkluzji społecznej. Współpracuje z takimi organizacjami jak: Deloitte Polska, Edenred, Grupa ZF, czy NGO.
Michał Kosel
Michał KoselPRZEDSIĘBIORCA / KANCELARIA IRBIS / ZARABIAJNAPASJI.COM
Michał Kosel, to główny fundator Fundacji Zarabiajnapasji.com oraz założyciel Kancelarii IRBIS, która od prawie 3 lat jest codziennie na pierwszej linii walki z sanepidami, policją, urzędnikami i nagminnie naciąganym przez organy państwowe prawem. Od początku lockdownów Kancelaria pomogła przeprowadzić przez ten cyrk prawie 250 Klubów Fitness, Szkół Tańca, czy Studiów Treningowych oraz pomogli zoptymalizować koszty podatkowe i przebudować strukturę organizacyjną ok. 1000 właścicieli firm za pomocą darmowych webinarów. Jako ekipa #ZarabiajNaPasji, codziennie edukują i dostarczają narzędzi pasjonatom z branży fitness, tanecznej i treningowej, by nauczyli się sprzedawać swoje umiejętności, nie sprzedając przy tym własnych wartości. Strony firmowe: zarabiajnapasji.com | koselkwentnie.pl
Katarzyna Demianiuk
Katarzyna DemianiukDYREKTOR SPRZEDAŻY, PEŁNOMOCNIK ZARZĄDU TOTAL FITNESS
W branży fitness pracuje od 18-stu lat, ze sportem związana od 30- stu lat. Pragmatycznym podejściem oraz konsekwencją w działaniu doprowadza kluby do wysokiej rentowności. Pasjonatka branży i psychologii biznesu. Współpracowała z takimi markami jak: SCHWINN CYCLING, World Class, Gold’s Gym, Pure/Jatomi, Perfect Gym.
Arkadiusz Wolski
Arkadiusz WolskiEKSPERT BRANŻY FITNESS, PRZEDSIĘBIORCA
Większość swego życia zawodowego poświęcił branży fitness. Miał przyjemność budowania modeli biznesowych dla branży fitness w sześciu europejskich krajach. Obecnie prowadzi kilka projektów fitness dla swoich klientów oraz stara się pomagać klubom w Polsce, które tego wymagają. Pracę w branży fitness realizuje w ramach firmy konsultingowej Fitnessclinic, którą założył w 2013 r. Poza branżą fitness jego działania skupiają się na projektach opartych o zespoły sprzedażowe, bardzo dobrze odnajduje się również w budowie firm z różnych sektorów biznesu. Jego najświeższym prywatnym challangem są przygotowania do triathlonu, w którym ma wziąć udział latem 2023r.
Kasia Figuła
Kasia FigułaMENTOR PT, CEO
Trener Personalny, Psycholog Biznesu, Trener Biznesu, pierwszy Mentor Trenerów Personalnych w Polsce. Popularyzatorka pierwszej platformy z webinarami on-line dotyczącymi biznesu Trenera Personalnego w Polsce. Na co dzień pomaga tworzyć i prowadzić najlepsze studia treningu personalnego i budować markę on-line zarówno Trenerów Personalnych jak i Ich Biznesów. Przeprowadziła tysiące konsultacji indywidualnych!!! Jej Misją jest wspieranie Trenerów, którzy chcą świadomie skalować swój biznes. “Efekt Figuły” stał się już znanym zjawiskiem, który mówi o tym, że gdy z nią pracujesz to ZAWSZE zarabiasz więcej! Od lat buduje społeczność wzajemnie wspierających się osób, bo wierzy, że razem możemy więcej, a nikt dla nikogo nie jest w tej branży konkurencją! Zrzesza przy sobie zespół 12 Specjalistów, którzy pomagają Trenerom stawać się bardziej świadomymi Przedsiębiorcami. Szybka jak błyskawica i odpowiedzialna. Zawsze zmotywuje Cię do działania. Pomysłodawczyni Konferencji Trenerzy i Specjaliści Trenerom.
MICHAŁ RYTERS
MICHAŁ RYTERSDYREKTOR DS. SPRZEDAŻY I ROZWOJU B2B W TECHNOGYM
W branży fitness od ponad 15 lat, w sporcie od 25 lat. Związany z marką Technogym od 2014 roku. Współtworzył i wdrażał koncept treningowy SkillX oraz Biocircuit. Odpowiedzialny za obsługę kluczowych Klientów firmy m.in. takich jak Benefit Systems czy Medicover Sport. Pasjonat innowacji oraz rozwiązań butikowych w fitnessie, które sukcesywnie wdraża na rynku polskim.
Łukasz Balicki
Łukasz BalickiPREZES EFITNESS S.A.
Prezes, współtwórca i siła napędowa eFitness SA, która od 13 lat tworzy i udoskonala System eFitness obsługujący największą liczbę obiektów fitness w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Pomysłodawca innowacyjnych rozwiązań mobilnych takich jak aplikacja eFitness App i eFitness Scanner.
Sylwia Dąbrowska
Sylwia DąbrowskaVIDEO TEACHERKA
Od czerwca 2017 roku tworzy markę osobistą: Video Teacherka Zajmuje się content video marketingiem z naciskiem na strategiczne wykorzystanie video dla budowania marki i rozwoju biznesu. Uczy pracy z i przed przed kamerą, autoprezentacji medialnej, mobile video, tworzenia i wykorzystywania nowych formatów video w tym formatów typu short / rolki / tiktok. Poza działaniami online i pracą z kamerą, szkoli i przygotowuje ludzi do wystąpień na scenie, realizuje produkcje teatralne i wydarzenia artystyczne.
MICHAŁ LACHOWICZ
MICHAŁ LACHOWICZEKSPERT BRANŻOWY
Michał Lachowicz przez prawie 30 lat w branży fitness robił prawie wszystko – od „trenerki” po zarządzanie największymi sieciami fitness w kraju. Pracował w Polsce i za granicą. Prowadzi podcast „Brodatok” traktujący o zdrowiu, longevity i sztuce dobrego życia.
Kamila Nowowiejska
Kamila NowowiejskaFITNESS COACH
W branży fitness od ponad 15 lat. Prowadzi zajęcia fitness w sieci klubów Total Fitness oraz zajęcia online w Better Body, Better Mind. Jest szkoleniowcem, twórczynią programów treningowych Better Body oraz Better Mind, a także była odpowiedzialna za dobór trenerów i realizację programów treningowych dla aplikacji fitness Fitnoteq.

PROGRAM KONGRESU 2023

09:00 - 09:30 REJESTRACJA

09:30 - 09:45 ROZPOCZĘCIE KONGRESU

09:45 - 11:00 CHRISTOPHE ANDANSON

Najnowsze trendy branży fitness na świecie (wykład w j.angielskim)

11:00 - 11:45 KATARZYNA FIGUŁA

Jak pracować z trenerami, aby klubowi fitness się to opłacało?

11:45 - 12:15 ŁUKASZ BALICKI

“Fitness w liczbach - raport Polska”. Jak dużo mówi 50 mln wejść do klubów od czasu preCovid do dziś?

12:15 - 13:00 MICHAŁ KOSEL

PRAWO W FITNESSIE - Co powinni wiedzieć właściciele klubów fitness, studiów treningowych i trenerzy personalni, by spać spokojniej?

13:00 - 13:30 MICHAŁ LACHOWICZ

“Longevity” - poznaj sekret długowieczności

13:30 - 14:15 ARKADIUSZ WOLSKI

Jak efektywnie zarządzać klientem kart partnerskich?

14:15 - 15:00 MICHAŁ RYTERS

Nowoczesny model studia/klubu treningowego. Czy warto inwestować w butikowe rozwiązania?

15:00 - 15:45 KATARZYNA DEMIANIUK

Jak sprzedać, nie sprzedając?

15:45 - 16:15 MARTA MAJRZCHAK

Pokolenie Z w klubie fitness

16:15 - 17:00 SYLWIA DĄBROWSKA

Skuteczne video w social mediach. Jak robić krótkie video samodzielnie, regularnie i sprawnie.

17:00 ZAKOŃCZENIE

EU4YA BY TIGUAR

KONGRES EU4YA

MARATON EU4YA

ŚLEDŹ NASZE PROFILE W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

  Image

  KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

  Dominika Świt-Frukacz
  [email protected]
  +48 537-519-519

  KONTAKT DLA WYSTAWCÓW

  Adam Chrzanowski
  [email protected]
  +48 507 187 507