O TYM WARTO
PAMIĘTAĆ

Informacje organizacyjne

W tym roku nie wysyłamy biletów do uczestników, ani nie udostępniamy ich w aplikacji mobilnej. Jeżeli zakupiłaś/-łeś bilet i masz potwierdzenie rejestracji to znaczy, że jesteś na liście uczestników. Teraz wystarczy, że udasz się do stanowiska rejestracji w pierwszym dniu EU4YA by tiguar i odbierzesz opaskę uczesnika i pakiet startowy.

Pamiętaj aby zabrać ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem!
Rejestrację uczestników rozpoczniemy w sobotę 4.06.2022 o godzinie 9:00 w lobby hotelu Double Tree by Hilton. 

W celu odebrania pakietu startowego udaj się do stoiska rejestracyjnego i okaż dokument tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport). Po zweryfikowaniu, otrzymasz pakiet startowy i opaskę upoważniającą Cię do wejścia na sale treningowe i wykładowe. 
Informacje o dejeździe na miejsce Konwencji oraz parkingu znajdziesz na stronie https://euforya.pl/dojazd na której umieściliśmy także mapy oraz oznaczyliśmy parking dla uczestników.
Uczestnicy EU4YA by tiguar mogą skorzystać z preferencyjnej oferty udostępnionej przez dwa hotele - szczegóły na stronie: https://euforya.pl/dojazd
Wraz z opaską EU4YA by tiguar otrzymujesz również prawo wstępu na sobotnie After Party - zamkniętą imprezę tylko dla uczestników naszej Konwencji. 

O najlepszą muzykę w trakcie wieczornej imprezy zadba DJ, a w hotelowym barze miłośnicy mocnych wrażeń będą mogli zakupić trunki wyskokowe ;)
Na terenie Konwencji zorganizowana zostanie niewielka przebieralnia (męska i damska). Znajdziesz ją na piętrze, obok sali BODY & MIND.

Również na I piętrze (obok stoiska tiguar) udostępniony zostanie depozyt, w którym będzie można bezpiecznie pozostawić ubrania, torbę lub walizkę. Uprzedzamy jednak, że ilość miejsca w depozycie jest ograniczona, dlatego prosimy o zabranie ze sobą tylko niezbędnych rzeczy.
Na terenie hotelu dostępne są przestronne toalety umożliwiające szybkie odświeżenie się pomiędzy kolejnymi zajęciami.

Jednocześnie do dyspozycji uczestników oddanych zostanie 10 miejsc prysznicowych na terenie hotelowego basenu. Szczegółowe informacje otrzymasz na stanowisku rejestracji EU4YA w lobby hotelowym.
W bezpośredniej okolicy hotelu nie ma żadnego sklepu. Dlatego sugerujemy zabranie ze sobą niezbędnego pożywienia i smakołyków dodających energii, której na pewno będziesz potrzebować bardzo dużo.

Uczestnicy Konwencji będą mogli korzystać również z hotelowej restauracji oraz zaproszonego specjalnie na tę okazję Foodtracka.

Pracujemy także nad dodatkowymi opcjami, o których poinformujemy Was już wkrótce.
Uczestnicy EU4YA by tiguar jako pierwsi otrzymają możliwość zakupu sprzętu po Konwencji. Będzie to nowy sprzęt marki tiguar, używany wyłącznie podczas dwóch dni EU4YA. 

Dodatkowo każdy z uczestników otrzyma specjalny rabat na akcesoria tiguara, które będzie można odebrać w trakcie trwania Konwencji. Dodatkowe informacje podamy już wkrótce.