Idea

To jest prawdziwa EU4YA!

Od 2005 roku, dzięki współpracy z najważniejszymi polskimi i zagranicznymi szkołami dla Instruktorów Fitness i Trenerów Personalnych, EU4YA by tiguar to największe wydarzenie edukacyjne branży fitness w Polsce!

Polska kocha fitness

W końcu ubiegłego roku w polskich klubach fitness i siłowniach ćwiczyło już blisko 3 mln Polaków*. Trudno już nawet mówić o modzie na aktywny styl życia – Polacy, tak jak reszta mieszkańców krajów Europy, posiadają coraz większą świadomość wpływu aktywności fizycznej na poprawę jakości życia. A rynek fitness ciągle rośnie! Razem z nim wzrasta także zapotrzebowanie na wykwalifikowanych trenerów i instruktorów zajęć grupowych. EU4YA by tiguar to jedyne takie wydarzenie w Polsce, w trakcie którego szkoły fitness w ciągu trzech dni trwania konwencji, prezentują swoją ofertę w najbardziej praktyczny z możliwych sposób.

* Raport: The European Health & Fitness Market 2018

Program EU4YA by tiguar

Program imprezy to blisko 200 godzin treningów i wykładów prowadzonych przez najlepszych szkoleniowców w Polsce i zagranicznych gości. Do współpracy zapraszamy szkoły, które nieprzerwanie od lat posiadają ofertę szkoleniową najchętniej wybieraną zarówno przez początkujących, jak i doświadczonych instruktorów, a także te, które dopiero niedawno pojawiły się na rynku, wprowadzając rozwiązania i trendy treningowe chętnie przejmowane przez kluby w Polsce i na świecie.

Międzynarodowi goście

Rozbudowany harmonogram treningów i wykładów to szansa na wzięcie udziału w szeregu zajęć o różnej tematyce, które od lat przyciągają na EU4YA pasjonatów aktywnego stylu życia, instruktorów fitness oraz trenerów personalnych. Również teraz przyjadą do Poznania, aby zdobywać wiedzę i inspiracje między innymi z zakresu treningu funkcjonalnego, body&mind, choreografii. Zagraniczni szkoleniowcy, którzy zapraszani są do poprowadzenia swoich sztandarowych zajęć na EU4YA, to gwarancja czerpania najaktualniejszej wiedzy prosto ze źródła.

Organizator imprezy

Image
Przez 12 lat EU4YA by tiguar tworzona była przez Sławomira Browarskiego, który na wzór zagranicznych konwencji zauważył potrzebę stworzenia w Polsce imprezy edukacyjnej dla Instruktorów i Trenerów. EU4YA okazała się sukcesem, który od 2017 roku, korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia w branży, kontynuuje zespół ekspertfitness.com na czele z Piotrem Ośródką

Sponsor tytularny

Image
Tygrys to synonim odwagi, a jaguar — siły i sprytu. Każdego z nich charakteryzuje niezależność, indywidualizm i podążanie własnymi szlakami. tiguar jest hybrydą, która łączy w sobie wszystkie te cechy; to wyższy poziom rozwoju, synergia inteligencji, odwagi i niezależności. Cechy te postrzegamy również jako kluczowe składniki sukcesu każdego trenera, który świadomy jest potrzeby nieustannego samodoskonalenia i poszukiwania nowych rozwiązań.

Galeria zdjęć EU4YA by tiguar 2018

Copyright © 2006-2019 www.euforya.pl