EU4YA by tiguar
4-5 czerwca 2022

15. edycja Międzynarodowej Konwencji Trenerów Personalnych i Instruktorów Fitness EU4YA by tiguar, po raz pierwszy w Łodzi!

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

SOBOTA - 4 CZERWCA

GODZINA
EU4YA 
(Hala III)
FUNCTIONAL
(Hala II)
BODY & MIND
(Sala balowa)
WARSZTATOWA 1
(Sala E)
WARSZTATOWA 2
(Sala F)
WYKŁADOWA
(Kino)
10:00
STEP CHOREO - Aneta Ostrówka, Marta Korcela, Maciek Chandrysiak (FITNESS UNIVERSITY)
GT POWER - Agata Kosiba (GT TRAINING)
FLOW WORKOUT - Marcin Zierałko (AKADEMIA ZDROFIT)
HOLISTYCZNE PODEJŚCIE DO TRENINGU KOBIET – WSPÓŁPRACA FIZJOTERAPEUTY UROGINEKOLOGICZNEGO Z TRENEREM PERSONALNYM - dr n.med. Anita Sikora-Szubert - (MEDEN INMED)
NAJCZĘSTSZE BŁĘDY W SPRZEDAŻY TRENINGÓW PERSONALNYCH - Adrian Markowicz (PROFI)
11:15
BACK TO THE ROOTS, CHALLENGE & BALANCE - Virginia Winsemann (DEEP WORK)
BODYPUMP® - Hanne Vilpponen,
Szymon Wesołowski, Natalia Litwiniuk (LES MILLS)
STRETCHING FLOW - Justyna Fudal, Dagmara Wysocka, Alicja Karlikowska (PROFI)
PROGRAMOWANIE TRENINGU MOCY - Łukasz Raróg (PROFI)
ROZEJŚCIE MIĘŚNI PROSTYCH BRZUCHA. DYSFUNKCJA PO PORODZIE - Iza Ślęzak - Walczybok (PROFI)
12:30

UROCZYSTE OTWARCIE

13:00
FUNCTIONAL STEP - Alessandro Muo (PROFI)
GT STRENGTH - Robert Augustyn (GT TRAINING)
MENTAL CORE - Krystian Gronek (AKADEMIA ZDROFIT)
BUDOWA ZDROWYCH NAWYKÓW W KLUBIE FITNESS. JAK ROZKOCHAC W SOBIE KLIENTA? - Kamila Nowowiejska i Marek Prusiński
FIZJOPROFILAKTYKA, CZYLI NOWOCZESNA FORMA TRENINGU MEDYCZNEGO - FAKTY I MITY - Andrzej Kępczyński (AKADEMIA ZDROFIT)
14:15
BODYCOMBAT® - Szymon Wesołowski + instructor coaches (LES MILLS)

NIEOCZYWISTE ĆWICZENIA Z ODWAŻNIKIEM KULOWYM KETTLEBELL - Krzysztof Bajera (TIGUAR TRAINERS LAB)

FLOW MOTION - Aneta Ostrówka (Fitness University)
ZNACZENIE POPRAWNYCH WZORCÓW ODDECHOWYCH W OBSZARZE SPORTU, SNU, REGENERACJI I ZWIĘKSZANIA ODPORNOŚCI - Anna Ryczek (TLENOWA PRZEWAGA)
BUDOWANIE RELACJI, NARZĘDZIA, STANDARDY, COACHING - CZYLI KIM JEST TRENER IDEALNY? - Gosia Klimkiewicz (TRX POLSKA)
15:30
STEP CHOREO  - Patryk Tomaszewski, Tomek Kostro (AKADEMIA ZDROFIT)
THE POWER OF POLARITY - Virginia Winsemann (DEEP WORK)
ZDROWY KRĘGOSŁUP - NOWE POMYSŁY NA PROWADZENIE LEKCJI  W KLUBIE - OKIEM FIZJOTERAPEUTY - Elżbieta Furman (AKADEMIA ZDROFIT)
TRENING KOBIET Z DYSFUNKCJAMI W DNIE MIEDNICY - mgr Katarzyna Piotrowska (MEDEN INMED) - (MEDEN INMED)
TRENING W MAŁYCH GRUPACH WIODĄCYM TRENDEM NA ŚWIECIE. ZAJĘCIA HIIT I LIIT - Adrian Markowicz (PROFI)
WPŁYW STRESU NA REDUKCJĘ TKANKI TŁUSZCZOWEJ - Jakub Mauricz (Mauricz Training Center)
16:45
NATURAL MOVEMENTS - Lorenzo Sommo (PROFI)
WORKOUT TEAM CLASS - Sylwia Kamińska, Robert Chudziński (AKADEMIA ZDROFIT)
MOBILITY & STRETCH - Martyna Rapp (FITNES UNIVERSITY)

ZDROWY BIZNES, JAK ZARABIAĆ WIĘCEJ - Agnieszka Chojnacka

TRENING MIĘŚNI DNA MIEDNICY U OSÓB UPRAWIAJĄCYCH SPORT - dr n. o zdr. Urszula Herman (PELVIFLY)
TRENING MOTORYCZNY W TRENINGU PERSONALNYM - Łukasz Raróg (PROFI)
18:00
BODYART for everybody - Marta Tymoszewicz & TEAM (BODYART)
LES MILLS GRIT® - Paweł Jeziorek, Szymon Wesołowski (LES MILLS)
AKTYWNY SENIOR - Grzegorz Długosz (FITNESS UNIVERSITY)
STABILIZACJA CENTRALNA - Justyna Bolek (SLAVICA DANCE)
18:40
BODYATTACK® Paweł Jeziorek (LES MILLS)

NIEDZIELA - 5 CZERWCA

GODZINA
EU4YA
(Hala III)
FUNCTIONAL
(Hala II)
BODY & MIND
(Sala balowa)
WYKŁADOWA
(Kino)
SALA PROFI
09:00
BODY IN ACTION - Alessandro Muo (PROFI)
TRX W PRZYWRACANIU DO AKTYWNOŚCI SPORTOWEJ PO URAZACH - Marek Mroczek (TRX POLSKA)
BODYART X-ROSS -
Barbara Remberger, Aleksandra Łabędź (BODYART)

OD DIAGNOZY PRZEZ TERAPIĘ DO TRENINGU – CO TESTUJEMY I JAK KORYGUJEMY, ABY POZBYĆ SIĘ KONTUZJI NA ZAWSZE - dr n. o zdr. Krzysztof Guzowski (MEDEN INMED)

ROZGRZEWKA DLA BIODRA - BIODRO LUBI RUCH - Kasia Weilandt (PROFI)
10:10
FUNCTIONAL STEP - Daria Sołtysik (AKADEMIA ZDROFIT)
TRX BODY FLOW - Gosia Klimkiewicz (TRX POLSKA)
PROZDROWOTNY TRENING FUNKCJONALNY - Adam Ptak, Przemek Polakowski, Magda Węckowicz (PROFI)
NIEZBĘDNA SUPLEMENTACJA DLA KOBIETY I MĘŻCZYZNY - Jakub Mauricz (MAURICZ TRAINING CENTER)
TRENING CORE - Bartosz Szostak, Łukasz Drzewicki (PROFI)
11:20
TRAINING R-EVOLUTION - Lorenzo Sommo (PROFI)
TRX METABOLIC CRUSHER - Marek Mroczek (TRX POLSKA)
PILATES COMBO - Patryk Tomaszewski (AKADEMIA ZDROFIT)
TRENER 5.0 - Kamila Nowowiejska i Marek Prusiński
TRENING SIŁOWY W PREWENCJI KONTUZJI - Szymon Moszny (PROFI)
12:30
BODYART in yin energy -
Marta Tymoszewicz & TEAM (BODYART)
BRZUCH ZE STALI Z SYSTEMEM PODWIESZANYM - Tomasz Leśnikowski (PROFI)
DANCE - Ania Wojcieszek (FITNESS UNIVERSITY)

COACHING - SPOSÓB NA SUKCES KLUBOWICZA I KLUBU Szymon Wesołowski (LES MILLS)

ZNACZENIE MOBILNOŚCI KOMPLEKSU BARKOWEGO W TRENINGU NA SIŁOWNI - Damian Archacki (PROFI)
13:40
BODYSTEP® - Hanne Vilpponen  (LES MILLS)
AERIAL JOGA - Gosia Klimkiewicz (TIGUAR TRAINERS LAB)
PSYCHOLOGICZNE ASPEKTY PRACY Z KOBIETAMI Z DYSFUNKCJAMI UROGINEKOLOGICZNYMI - dr n.med. Anita Sikora-Szubert (MEDEN INMED)
NAPRAW SŁABE OGNIWA, POZBĄDŹ SIĘ KONTUZJI - KOLANO - Kamil Malinowski (PROFI)
14:50
EXPLORE YOUR INNER POWER -  Anna Oboza, Aleksandra Kijeńska -Knop (DEEP WORK)
AERIAL FLOW - Małgorzata Klimkiewicz (TIGUAR TRAINERS LAB)
FUNCTIONAL FLOOR - Martyna Stasiak (AKADEMIA ZDROFIT)
TRENING KOBIET W CIĄŻY OKIEM FIZJOTERAPEUTY UROGINEKOLOGICZNEGO - mgr Katarzyna Piotrowska (MEDEN INMED)
KONTUZJE W TRENINGU - CAŁOŚCIOWE SPOJRZENIE NA CIAŁO/ KONCEPCJA TENSEGRACJI I INTEGRACJI STRUKTURALNEJ W TRENINGU - Mateusz Kawalec (PROFI)
16:00
FUNCTIONAL STEP - Marta Korcela, Ania Wojcieszek (FITNESS UNIVERSITY)
TIGUAR AERIAL - (TIGUAR TRAINERS LAB)
BODYBALANCE® - Natalia Litwiniuk + instructor coaches (LES MILLS)