Fanklub EU4YA by tiguar

STAŃ SIĘ CZĘŚCIĄ EU4YA BY TIGUAR

Do fanklubu można dołączyć wyłącznie do 30 października 2022r. Kolejna okazja nadarzy się dopiero po EU4YA by tiguar 2023

Uczestnictwo w fanklubie EU4YA by tiguar jest dobrowolne i bezpłatne, wiąże się jednak z konkretnymi korzyściami:
   - zostaniesz uczestnikiem VIP z dodatkowymi przywilejami,
   - zaprosimy Cię do specjalnej grupy na Facebooku, która o wszystkim dowie się jako pierwsza i z którą będziemy konsultować niektóre decyzje organizacyjne,
   - otrzymasz ofertę zakupu biletów w przedsprzedaży w wyjątkowej cenie,
   - będziesz mieć wpływ na część decyzji organizacyjnych dotyczących kolejnej edycji EU4YA by tiguar,
   - otrzymasz dostęp do zakupu gadżetów niedostępnych dla innych uczestników,
   - staniesz się ambasadorką / ambasadorem EU4YA by tiguar!

DOŁĄCZ DO FANKLUBU EU4YA BY TIGUAR

Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i polityką prywatności oraz akceptuję ich warunki.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez Administratora na podstawie art. 10 ustawy z 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i art. 172 ustawy z 16.07.2004 r. – Prawo telekomunikacyjne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w postaci adresu e-mail w celu zbadania opinii o poziomie zadowolenia z przeprowadzonej danej konferencji EU4YA na podstawie art. 10 ustawy z 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i art. 172 ustawy z 16.07.2004 r. – Prawo telekomunikacyjne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w postaci numeru telefonu w celu zbadania opinii o poziomie zadowolenia z przeprowadzonej danej konferencji EU4YA przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych na podstawie art. 172 ustawy z 16.07.2004 r. – Prawo telekomunikacyjne.

Podanie danych w formularzu jest dobrowolne, jednak brak wyrażenia powyższych zgód uniemożliwi nam kontakt z Tobąm.in. w celu przesłania informacji o uruchomieniu sprzedaży biletów.