TO JEST
PRAWDZIWA EU4YA!

Od 2005 roku, dzięki współpracy z najważniejszymi polskimi i zagranicznymi szkołami dla Instruktorów Fitness i Trenerów Personalnych, EU4YA by tiguar to największe wydarzenie edukacyjne branży fitness w Polsce!

Image

Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA by tiguar to największe i najważniejsze wydarzenie w branży poświęcone edukacji instruktorów fitness i trenerów personalnych. 8-10 maja 2020 na terenie targów EXPO-Łódź odbędzie się 14. edycja 3-dniowej imprezy będącej bezapelacyjnym świętem polskiego fitnessu.

W 2005 roku, na wzór wielkich zagranicznych Konwencji, powstaje EU4YA: wydarzenie gromadzące instruktorów i pasjonatów świata fitness, którzy od tej pory, co roku w Poznaniu, mają szansę spotkać się z czołówką szkoleniowców w Polsce oraz zagranicznymi gośćmi, aby czerpać od nich inspirację, niesamowitą energię, podpatrywać umiejętności tych najlepszych i motywować się do zdobywania kolejnych szczytów na swojej instruktorskiej drodze.

Image

Z każdym rokiem wydarzenie rośnie w siłę i podążając za światowymi trendami – wytycza trendy panujące na salach fitness w Polsce.

Zwiększa się powierzchnia imprezy, ilość uczestników, a harmonogram zajęć staje się coraz bardziej bogaty i różnorodny. Potrzeba edukacji wśród instruktorów i trenerów sprawia, że obok zajęć czysto praktycznych zostają uruchomione wykłady, a w końcu Strefa Trenera Personalnego, która tylko w ciągu dwóch ostatnich lat dostarczyła trenerom ponad 100 godzin lekcji w formie warsztatów i wykładów z zakresu treningu i terapii ruchem!

Image
W 2018 roku logotyp konwencji zostaje poddany redesignowi. Powstaje również aplikacja, dzięki której każdy uczestnik ma pod ręką harmonogram, może także na bieżąco oceniać prezenterów i lekcje i w ten sposób tworzyć wspólnie ranking szkół i prezenterów polskiego fitnessu.

Po 13 edycjach zorganizowanych przy targach FIT EXPO w Poznaniu przyszedł czas na zmiany!

W trakcie tych 13 lat EU4YA by tiguar zdążyła zbudować pozycję gwarantującą jej niezależność, imprezę mającą siłę przyciągania każdego trenera, który chce się rozwijać i być profesjonalistą. W 2020 po raz pierwszy to Łódź stanie się centrum polskiego fitnessu!

Dziś, w 2020 roku, na EU4YA by tiguar zapraszamy instruktorów fitness, trenerów personalnych, trenerów przygotowania motorycznego, instruktorów EMS oraz każdego, kto dzięki wiedzy, chce czynić swój trening jeszcze bardziej efektywnym.

Image

Dominujący trend na ten i kolejne lata? Bezapelacyjnie: trening funkcjonalny. Już od kilku lat obserwujemy, że bardzo często nawet zajęcia choreograficzne obierają cele treningu funkcjonalnego. Kształtowanie i przywracanie sprawności, leczenie ruchem, równomierne budowanie siły, holistyczne podejście do ciała – to wyzwania czekające na trenerów personalnych i instruktorów fitness. Mocną pozycję zajmuje także trening w nurcie body & mind. Równowaga psychiczna, wyciszenie i relaks – obecnie te rosnące potrzeby w coraz większym stopniu chcemy zaspokajać właśnie poprzez trening. Coraz większa potrzeba edukacji sprawiła, że w tym roku uruchomiliśmy także blok certyfikowanych warsztatów dodatkowych, na co dzień niedostępnych w Polsce.

Blisko 200 godzin treningów, workshopów, warsztatów i wykładów, składających się na program Konwencji EU4YA by tiguar 2020 to odzwierciedlenie tego, w jakim miejscu obecnie i do jakiego zmierza branża fitness. Dołącz do nas 8-10 maja 2020 na Łódź-EXPO!

Image

Polska kocha fitness

W końcu ubiegłego roku w polskich klubach fitness i siłowniach ćwiczyło już blisko 3 mln Polaków*. Trudno już nawet mówić o modzie na aktywny styl życia – Polacy, tak jak reszta mieszkańców krajów Europy, posiadają coraz większą świadomość wpływu aktywności fizycznej na poprawę jakości życia. A rynek fitness ciągle rośnie! Razem z nim wzrasta także zapotrzebowanie na wykwalifikowanych trenerów i instruktorów zajęć grupowych. EU4YA by tiguar to jedyne takie wydarzenie w Polsce, w trakcie którego szkoły fitness w ciągu trzech dni trwania konwencji, prezentują swoją ofertę w najbardziej praktyczny z możliwych sposób.

* Raport: The European Health & Fitness Market 2018

Program EU4YA by tiguar

Program imprezy to blisko 200 godzin treningów i wykładów prowadzonych przez najlepszych szkoleniowców w Polsce i zagranicznych gości. Do współpracy zapraszamy szkoły, które nieprzerwanie od lat posiadają ofertę szkoleniową najchętniej wybieraną zarówno przez początkujących, jak i doświadczonych instruktorów, a także te, które dopiero niedawno pojawiły się na rynku, wprowadzając rozwiązania i trendy treningowe chętnie przejmowane przez kluby w Polsce i na świecie.

Jadę na EU4YA by tiguar 2020!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Image

Martyna Gazicka

rejestracja i obsługa uczestników
biuro(at)euforya.pl
+48 798 073 246
Copyright © 2006-2020 www.euforya.pl

Please publish modules in offcanvas position.