FAQ

Poniżej przedstawiamy najczęstsze pytania dotyczące naszego wydarzenia.

Image

Bilety i rejestracja

Jak wygląda wejście na Konwencję EU4YA by tiguar?

Każdy aktywny uczestnik po prawidłowej rejestracjii dostaje bilet na maila. Jako bilet rozumiemy kod QR . W trosce ośrodowisko nie wymagamy wydrukowanego biletu. Można okazać go po przez aplikację mobilną EU4YA. Aplikację można pobrać bezpłatnie. Informacja o aplikacji znajduje się w mailu potwierdzającym rejestrację, pobrać można ją za pomocą linku: Android, IOS.

Gdzie sprawdzę ceny za uczestnictwo w konwencji?

Ceny można sprawdzić na stronie głównej euforya.pl

Czy będzie wymagane posiadanie dokumentów?

Dokument potwierdzający tożsamość będzie potrzebny przy wejściu na konwencję. Może być to dowód osobisty / paszport/ prawo jazdy / legitymacja studencka, szkolna lub inny dokument potwierdzający tożsamość. Zalecamy jednak posiadanie biletu w aplikacji mobilnej – usprawni to cały proces rejestracji.

Jak wygląda proces rejestracji?

Każdy z uczestników rejestruje się na indywidualny adres mailowy. Do wyboru są opcje indywidualne oraz grupowe. W razie problemów z rejestracją prosimy o obejrzenie filmików instruktażowych dostępnych pod adresami: indywidualna, grupowa.

Dokonałem/łam rejestracji i zrobiłem/łam przelew ale nie dostałem/łam maila z biletem i potwierdzeniem transakcji. Czy mogę bilet dostać na maila do wydrukowania?

Biletu nie trzeba drukować. Bilet znajduje się zawsze w specjalnie stworzonej aplikacji na telefon. Aplikację można pobrać bezpłatnie. Informacja o aplikacji znajduje się w mailu potwierdzającym rejestrację, pobrać można ją za pomocą linku: Android, IOS. Jeśli takiego maila nie ma – proszę sprawdzić folder "SPAM" lub skontaktować się mailowo pod adresem: [email protected]

Zarejestrowałem/łam się na konwencję ale chciałbym/chciałabym zarejestrować koleżankę/kolegę i nie mogę wypełnić ponownie formularza zgłoszeniowego. Co mam zrobić?

Proszę spróbować rozpocząć rejestrację z innej przeglądarki i przede wszystkim używać innego adresu mailowego niż swojego. Rejestracja jest możliwa tylko na jeden indywidualny adres mailowy.

wydarzenie

Gdzie mogę sprawdzić harmonogram?

Harmonogram można sprawdzić na stronie głównej euforya.pl

Czy obowiązują jakieś zapisy na zajęcia?

Na zajęcia ujęte w programie EU4YA by tiguar nie obowiązują zapisy.

Zdjęcia i filmowanie

Na konwencji można robić zdjęcia swojej osoby, natomiast na zajęciach każdy z prowadzących może zastrzec sobie prawa do niewykonywania zdjęć / filmów. Jeśli mimo jasnego komunikatu aby nie robić zdjęć / filmów uczestnik będzie robił zdjęcia lub film prowadzącemu, obsługa konwencji ma prawo do zatrzymania sprzętu nagrywającego do końca zajęć.

usługi na miejscu

Czy w obiekcie znajdują sie szatnie?

Tak, na terenie hali EXPO znajduje się szatnia do oddania odzieży wierzchniej / parasoli.

Czy na terenie hali EXPO będzie depozyt?

Depozytu w rozumieniu zamykanych szafek lub pomieszczeń na tą chwilę nie przewidujemy. Na własną odpowiedzialność będzie można pozostawić w szatni torbę lub walizkę.

Co z przebieralniami?

Na terenie obiektu przewidujemy 2 sale, które posłużą za przebieralnie (podzielone na damską oraz męską) Jakiekolwiek pozostawione rzeczy, będą znajdować się tam na własną odpowiedzialność.

Czy na kowencji będą prysznice?

Tak – będzie specjalnie wyznaczone miejsce aby móc odświeżyć się po ćwiczeniach. Ich dokładna lokalizacja będzie zaznaczona na mapce konwencji.

Czy na terenie konwencji, będą punkty do ładowania telefonów / tabletów?

Nie, na terenie nie przewidujemy takich punktów.

Czy na miejscu będzie można kupić coś do jedzenia / picia?

Na terenie hali EXPO będą, znajduje się restauracja Congresowa w której będzie można zakupić jedzenie oraz napoje. Dodatkowo przewidujemy kilka punktów z przekąskami. Dokładna ich lokalizacja będzie udostępniona na mapkach.

Jadę na EU4YA by tiguar 2020!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Image

Martyna Gazicka

rejestracja i obsługa uczestników
biuro(at)euforya.pl
+48 798 073 246
Copyright © 2006-2020 www.euforya.pl

Please publish modules in offcanvas position.