15. edycja Międzynarodowej Konwencji Trenerów Personalnych
i Instruktorów Fitness EU4YA by tiguar

BONUSY I INFORMACJE OD PARTNERÓW

Poniżej znajdziesz bonusy i informacje przygotowane przez Partnerów EU4YA by tiguar.
Image

SZKOLENIE DEEPWORK BASIC

DEEPWORK Polska Team - Anna Oboza i Aleksandra Kijeńska-Knop, szkoleniowcy programu DEEPWORK Basic, które prowadziły swoją lekcję na Eu4ya 2022 zapraszają na najbliższe szkolenie DEEPWORK Basic, które odbędzie się w dwa weekendy tj. 18-19.06 i drugi zjazd 9-10.07.2022.

Dla uczestników "Eu4ya 2022"przewidzieliśmy 15 % zniżki od aktualnej ceny, która jest uzależniona od daty wpływu na konto obowiązkowej zaliczki!

Czekamy na zgłoszenia i propozycje lokalizacji (pierwotnie planowaliśmy Łódź ale Wrocław dużą grupą namawia do siebie). To gdzie będziemy, Łódź czy Wrocław?

Zgłoszenia na stronie:

www.eurofitness.com.pl/events-1/deepwork-r-basic-w-lodzi dodatkowe informacje pod nr tel. 607241452, na FB/ DEEPWORKPolska

Image

SKĄD TA MUZYKA?

Pytaliście nas: skąd można ściągnąć muzykę graną na EU4YA? Odpowiedź jest prosta - z aplikacji: www.powermusic.com

A jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o legalnej muzyce podczas zajęć to skontaktuj się ze mną:

Iza Ciechalska
609-619-079

Image

SZKOLENIA OD LES MILLS®

Dziękujemy że byliście z nami na EU4YA w Łodzi!
Mamy nadzieję, że podobał Wam się event i wróciliście z dobrymi doświadczeniami, zwłaszcza po premierze nowego programu BODYSTEP® prowadzonego przez Hanne Vilpponen. Z nami doświadczyliście również takich zajęć jak BODYPUMP®, BODYCOMBAT®, BODYBALANCE®, GRIT®, BODYATTACK®. Który jest Twoim ulubionym programem?

Daty najbliższych szkoleń 2022-2023

Jeśli zainspirowaliśmy Cię do zmian i do rozwoju, chcesz szkolić się w międzynarodowej szkole Les Mills aby móc efektywnie motywować klubowiczów zapraszamy do kontaktu:
[email protected]smills.com
tel. 691103131

Image

ZARZĄDZANIE STUDIEM FITNESS

Mamy wszystko, czego potrzebuje Twoje studio fitness. Rezerwacje na zajęcia, płatności rekurencyjne, sprzedaż online, statystyki, automatyzacja i nasze wsparcie! Dodatkowo, aplikacja eFitness App dla klubowiczów z kalendarzem, rezerwacjami i płatnościami online. Dowiedz się więcej, jak efektywniej zarządzać studiem fitness!
 
 
Image

NOWE SZKOLENIE OD PELVIFLY

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat treningu kobiet? Pelvifly zaprasza Cię na szkolenie: „Kompleksowe podejście do treningu funkcjonalnego kobiet z problemami uroginekologicznymi”. Dodatkowe informacje znajdziesz na stronie:

www.fizjo-psyche-intima.com/kopia-partnerzy

Image

20% RABATU OD 2SKIN

Polska marka 2skin bardzo dziękuje wszystkim kobietom - fit freakom i fajterkom - które odwiedziły stoisko z odzieżą podczas konwencji EU4YA 2022.

Jeśli komuś nie udało się zrobić zakupów podczas konwencji , to teraz jest wspaniała ku temu okazja, bo 2skin specjalnie dla uczestniczek konwencji przygotował kod zniżkowy -20% na zakupy w sklepie online wystarczy wpisać w koszyku: 2SKINDLACIEBIE kod ważny jest do 19.06.2022 i zadziała przy zakupie nieprzecenionej odzieży powyżej 100zł Odwiedź nas na:  www.2skin.pl

Image

ZNIŻKI OD PROFI

Skorzystaj z kodów rabatowych zawartych w grafice, aby zyskać specjalne zniżki na szkolenia PROFI.

Image

GT TRAINING

Dziękujemy za ogrom energii na zajęciach GT Training! 

Odwiedź naszą stronę, aby zobaczyć, w których miastach możesz trenować GT: 

W najbliższym czasie planujemy kilka szkoleń. Na czym polega szkolenie, oraz jak się na nie zapisać, możesz przeczytać tutaj:
Image

ZARZĄDZANIE STUDIEM FITNESS

Jeżeli jeszcze nie znasz produktów KruKam, to koniecznie odwiedź naszą stronę i wybierz coś dla siebie... a jest spośród czego wybierać: przekąski, desery, napoje, przyprawy, dodatki i wiele więcej.
www.krukam.pl
Image

SPOTKANIE ONLINE

Jeżeli nie spotkaliśmy się w naszej eterycznej przestrzeni doTERRA podczas EU4YA i nadal zastanawiasz się, co ma wspólnego aromaterapia ze sportem, to zapraszamy na spotkanie online 29 czerwca o godz. 20.00.

Szczegóły wydarzenia tutaj >> https://fb.me/e/2gmEzFMgm po spotkaniu, dla chętnych powtórzymy wykład "Zdrowy biznes jak zarabiać więcej". Aromaterapia znana od tysięcy lat, wraca na salony, trafia też do nowoczesnych Klubów podążających za najnowszymi trendami i chcących ofiarować swoim podopiecznym najwyższą jakość. Nie wiesz od czego zacząć? My wiemy :)

Image

20% OD AKADEMII ZDROFIT

Sprawdziło się znane porzekadło: "w dobrym towarzystwie czas szybko mija" - to były magiczne dwa dni! Dobrze było się spotkać i poczuć wyjątkową atmosferę po przerwie. Dziękujemy za Wasz liczny udział w naszych lekcjach, warsztatach i wykładach. Doładowaliście nas pozytywną energią! Tak trzeba żyć :)

P.S. Pamiętajcie, że do końca września z kodem: Akademia2022 możecie odebrać 20% zniżki na wybrane szkolenie jednodniowe.

Sprawdźcie harmonogram na:
www.akademiazdrofit.pl

Image

10% ZNIŻKI OD BODYART

Zarejestruj się do 25.06.22 na www.bodyartschool.pl wpisując w notatce euforia aby odebrać 10% rabatu.

Image

TLENOWA PRZEWAGA

Tlenowa przewaga - jak poprawić wydolność sportową poprzez oddech.

www.tlenowaprzewaga.pl

Image

Slavica® Dance Fitness

Slavica® Dance Fitness. To pierwszy w Polsce i jak dotąd jedyny, kompleksowy trening cardio, którego skuteczność została potwierdzona w badaniach naukowych!
 
Dołącz do Teamu, zostań instruktorem. Szkolenie skierowane jest do instruktorów fitness jak i do osób związanych bezpośrednio z tańcem. W ciągu jednego dnia szkoleniowego, zapoznasz się z tematyką tańców ludowych, podstawowymi krokami oraz ich modyfikacją na potrzeby zajęć grupowych. Nauczysz się jak od podstaw budować choreografię oraz jak jej nauczyć w sposób dostępny dla każdego uczestnika zajęć. Dowiesz się jak stworzyć charakterystyczną dla Slavica atmosferę oraz jak wypromować zajęcia w swoim mieście. Nabędziesz także prawa do używania nazwy Slavica. 
 
Dowiedz się więcej:
Image

SPRZĘT POKONWENCYJNY

Dużą część sprzętu wykorzystywanego podczas EU4YA by tiguar zabraliście ze sobą na koniec Konwencji. Zostało nam jednak jeszcze trochę stepów, mat, i innych akcesoriów. Pamiętaj, że na EU4YA by tiguar ćwiczymy na nowym sprzęcie marki tiguar, który po Konwencji możesz zakupić, po cenie niedostępnej w innym czasie. 

www.euforya.pl/tiguar