OFICJALNY PARTNER EU4YA BY TIGUAR 2018

TRX® Polska

Image

TRX® Polska

Historia TRX® rozpoczyna się w 1997 roku, kiedy Randy Hetric, dowódca eskadry Navy SEAL, używając jedynie pasa jiu jitsu i taśmy spadochronowej tworzy prototyp TRX® - przyboru, który 9 lat później opuści Stany Zjednoczone, by na stałe zagościć w sercach zawodowych sportowców i pasjonatów treningu funkcjonalnego na całym świecie.

Od tamtego czasu trening w podwieszeniu zrewolucjonizował sposób myślenia trenerów i sportowców o pracy z własnym ciałem, co przełożyło się na wyedukowanie ponad 150 tysięcy certyfikowanych instruktorów TRX® na całym globie! W Polsce od 2013 roku wyłączne prawo do sprzedaży produktów oraz organizacji szkoleń TRX® posiada firma ekspertfitness.com.

Polscy Master Instruktorzy TRX® podczas konwencji EU4YA by tiguar 2018 zaprezentują lekcje sięgające zarówno do korzeni pracy z TRX®, jak i w połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami treningowymi, a także oparte na doświadczeniu w przygotowaniu motorycznym czołowych sportowców polskiej kadry narodowej pływaków oraz koszykarzy.

PREZENTERZY TRX POLSKA

Image

Gosia Klimkiewicz

Image

Marek Mroczek

Image

Dawid Fajer

Zapisz się do naszej specjalnej listy VIP uczestników konwencji!


Tylko dzięki temu będziesz mógł skorzystać z ofert specjalnych i zawsze być w centrum wydarzeń.


Zespół organizacyjny EU4YA by tiguar 2018 codziennie pracuje na najwyższych obrotach, żeby dwunasta edycja konwencji przerosła Twoje najśmielsze oczekiwania. Bądź częścią nowej historii EU4YA by tiguar!
Image

ekspertfitness.com

ul. Brukowa 6/8, 91-341 Łódź
tel: 42 640 77 22
biuro@ekspertfitness.com
www.ekspertfitness.com

OFICJALNI PARTNERZY EU4YA by tiguar 2018

Fitness University
IFAA
Profi Fitness School
Open Mind
Body Art Polska
Piloxing
TRX
Euro Fitness School
Kangoo Jumps
Fitness School TV
WTA
Les Mills
JUMPit
blackroll
Copyright © 2006-2018 www.euforya.pl

Please publish modules in offcanvas position.