OFICJALNY PARTNER EU4YA BY TIGUAR 2019

Polska Szkoła bodyART

Image

BODYART POLSKA

Międzynarodowa Szkoła bodyART® za pośrednictwem Marty Tymoszewicz-Bednarz od  2007 roku prowadzi licencjonowane kursy szkoleniowe na terenie całe Polski. W ciągu tych lat,  wyedukowanych zostało kilkuset instruktorów.

Organizacja oraz realizacja procedur nauczania jest zgodna z międzynarodowymi standardami. Pozytywny wynik egzaminu zapewnia uzyskanie międzynarodowego certyfikatu.

bodyART® jest jednym z najbardziej docenianych treningów funkcjonalnych, formą fitness z nurtu Body and Mind. Został stworzony i opracowany przez Roberta Steinbachera - jednego z najbardziej popularnych i uznanych prezenterów fitness.

Przez ostatnie 20 lat trening ten rozwinął się w program treningowy o ugruntowanej pozycji,  rozpoznawalny w międzynarodowym świecie fitnessu i środowiskach biznesowo z nim związanych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą obszerną ofertą szkoleniową.

Topowa międzynarodowa kadra specjalistów, najnowsze trendy, fantastyczna atmosfera,  piękna lokalizacja szkoleniowa – to te właśnie cechy wyróżniają nas na rynku.

Zapisz się do naszej specjalnej listy VIP uczestników konwencji!


Tylko dzięki temu będziesz mógł skorzystać z ofert specjalnych i zawsze być w centrum wydarzeń.


Zespół organizacyjny EU4YA by tiguar 2018 codziennie pracuje na najwyższych obrotach, żeby dwunasta edycja konwencji przerosła Twoje najśmielsze oczekiwania. Bądź częścią nowej historii EU4YA by tiguar!
Image

bodyART Polska

ul. Walońska 9/153, 50-413 Wrocław
tel: 501 099 092
[email protected]
www.bodyartschool.pl

OFICJALNI PARTNERZY EU4YA by tiguar 2018

Profi Fitness School
mauricz
blackroll
Body Art Polska
Fitness University
Euro Fitness School
Good Moov
Piloxing
Tymoszewicz FS
TRX
kamagon
GT
fitnessia
medyk
akademia zdrofit
slavica dance
eim polska
kangoo jumps

LOKALIZACJA

International PT & Fitness Convention - EU4YA by tiguar odbędzie się na terenie MTP w Poznaniu. Międzynarodowe Targi Poznańskie są położone przy ul. Głogowskiej 14, w centrum Poznania.

Do dworca PKP dotrzemy pieszo zaledwie w 5 minut. Lotnisko Ławica znajduje się z kolei w odległości 6 km.
Image

Jadę na EU4YA by tiguar 2018!

Copyright © 2006-2018 www.euforya.pl