OFICJALNY PARTNER EU4YA BY TIGUAR 2018

Profi Fitness School

Image

PROFI FITNESS SCHOOL

ProFi Fitness School to Międzynarodowa Akademia Trenerów i Instruktorów fitness. ProFi® od ponad 15 lat z powodzeniem kształci tych, którzy pragną rozpocząć swoją karierę w świecie fitness, treningu personalnego jak i tych, którzy start w zawodzie mają już za sobą. Ubiegła dekada zaowocowała w Polsce w ponad 7720 przeprowadzonych szkoleń i warsztatów. Do marca 2017 roku liczy 17 zorganizowanych edycji Międzynarodowych Konwencji Fitness, co spowodowało, że ProFi® stała się liderem na rynku sportowej edukacji.

Na bardzo bogatą ofertę szkoleniową składa się kilkadziesiąt różnorodnych szkoleń: podstawowych, zaawansowanych, specjalistycznych, warsztatów, seminariów oraz konwencji fitness. Dbając o najwyższy poziom szkoleń, gwarantuje starannie wyselekcjonowaną kadrę, wybitnych certyfikowanych wykładowców z międzynarodowymi uprawnieniami trenerskimi.

Jako Akademia Międzynarodowa ProFi Fitness School posiada uprawnienia do nadawania tytułów: Instruktor Fitness (Professional Fitness Group Instructor) oraz Trener Personalny (Professional Personal Trainer).
ProFi® dysponuje międzynarodową akredytacją i jest członkiem Instytucji Europejskiej REPS (Register of Exercise Professionals), które dają możliwość podjęcia pracy praktycznie na całym świecie. Kadra szkoleniowców składa się z profesjonalnie przygotowanych, doświadczonych szkoleniowców, którzy działają aktywnie w obrębie całego świata i odnoszą sukcesy zarówno na arenie polskiej jak i międzynarodowej. Akredytacja ACE (American Council Exercise) umożliwia absolwentom programu PFS Dietetyka i Suplementacja® pełnienie konsultacji dietetycznej  i układania programów żywieniowych.

Zapisz się do naszej specjalnej listy VIP uczestników konwencji!


Tylko dzięki temu będziesz mógł skorzystać z ofert specjalnych i zawsze być w centrum wydarzeń.


Zespół organizacyjny EU4YA by tiguar 2018 codziennie pracuje na najwyższych obrotach, żeby dwunasta edycja konwencji przerosła Twoje najśmielsze oczekiwania. Bądź częścią nowej historii EU4YA by tiguar!
Image

PROFI FITNESS SCHOOL

ul. Platynowa 17, 71-220 Szczecin
tel: 505 101 100
biuro@profi-fitness.com.pl
www.profi-fitness.com.pl

OFICJALNI PARTNERZY EU4YA by tiguar 2018

blackroll
Fitness University
IFAA
Profi Fitness School
Open Mind
Body Art Polska
Piloxing
TRX
Euro Fitness School
Kangoo Jumps
Fitness School TV
WTA
Les Mills
JUMPit
Copyright © 2006-2018 www.euforya.pl

Please publish modules in offcanvas position.