OFICJALNY PARTNER EU4YA BY TIGUAR 2018

Piloxing

Image

PILOXING

Piloxing jest ekscytującym i nowym interdyscyplinarnym programem sportowym, który przyciąga jak magnes wielkich fanów fitness oraz sportu.

Wielką popularnością cieszy się wśród gwiazd Hollywood oraz innych gwiazd międzynarodowego formatuPiloxing stoworzył szwedzki sławna tancerka Viveca Jensen. Jej misją jest awans społeczny poprzez fitness.

Pragnie aby wszystkie kobiety miały większe szanse w życiu zawodowym i piloxing poprzez ćwiczenie ciała oraz poprawę psychicznego podejścia do życia ma to ułatwić i każdej kobiecie pomóc pozytywnie i asertywnie myśleć.

W piloxingu łączy się szybkość i zwinność jak w boksie z piękną rzeźbą i elastycznością jak w pilates, a jeżeli doda się do tego dobrą zabawę i seksowne ruchy taneczne to efekt mamy murowany.

Ćwiczenia obejmują także wykorzystanie ważonych rękawic, które doskonale wpływają na muskulaturę ramion i maksymalizację układu krążenia.

Zapisz się do naszej specjalnej listy VIP uczestników konwencji!


Tylko dzięki temu będziesz mógł skorzystać z ofert specjalnych i zawsze być w centrum wydarzeń.


Zespół organizacyjny EU4YA by tiguar 2018 codziennie pracuje na najwyższych obrotach, żeby dwunasta edycja konwencji przerosła Twoje najśmielsze oczekiwania. Bądź częścią nowej historii EU4YA by tiguar!
Image

PILOXING POLSKA

OFICJALNI PARTNERZY EU4YA by tiguar 2018

blackroll
Fitness University
IFAA
Profi Fitness School
Open Mind
Body Art Polska
Piloxing
TRX
Kangoo Jumps
Fitness School TV
Euro Fitness School
WTA
Les Mills
JUMPit
Copyright © 2006-2018 www.euforya.pl

Please publish modules in offcanvas position.