OFICJALNY PARTNER EU4YA BY TIGUAR 2018

Les Mills

Image

LES MILLS

Les Mills – zmieniamy sposób w jaki świat myśli o fitnessie

Każdego tygodnia Les Mills inspiruje ludzi z całego świata do regularnych ćwiczeń.  Oferta Les Mills łączy wspaniałą muzykę i najnowocześniejszą naukę, aby pomóc ludziom pokochać sprawność fizyczną.

Treningi Les Mills są licencjonowane przez 18 500 partnerów w 100 krajach na całym świecie. Firma wspiera swoich partnerów  badaniami, pakietami marketingowymi i nowymi choreografiami co trzy miesiące, a 130 000 certyfikowanych instruktorów Les Mills dostarcza treningi codziennie w klubach fitness.

Les Mills nie tylko jest liderem, który przewiduje przyszłość fitnessu łącząc ze sobą sferę fizyczną i cyfrową, ale również jako lider dzieli się wiedzą branżową i edukuje swoich partnerów w drodze do sukcesu.

Mamy 130.000 instruktorów na całym świecie, których rozwijamy i motywujemy od 40lat. Edukacja w Les Mills daje możliwości pracy w poand 100 krajach świata, a co kwartalne warsztaty nie pozostawią instruktorów samymi sobie – stawiamy wyzwania, ale również pomagamy instruktorom w realizacji swoich celów.

PREZENTERZY LES MILLS

Image

Katerina Kulstrunk

Instruktorka Les Mills programów: BODYATTACK, BODYBALANCE oraz GRIT, a także BOSU, TRX, Core Effect oraz Jogi. Pracuje w fitnessie od 10 lat. Jej największym sukcesem jest otwarcie oraz prowadzenie własnego klubu fitness – Fit Effect w Czechach. Podczas konwencji zaprezentuje dla Was nowy program Les Mills w Polsce – BODYATTACK!

Image

Natalia Litwiniuk

Uwielbia aktywne życie, podróże oraz poznawanie nowych ludzi. Od 7 lat prowadzi zajęcia Les Mills w warszawskich klubach fitness. Instruktor BODYPUMP®, CXWORX® oraz trener programów BODYBALANCE® i SH'BAM®. Właśnie te dwa ostatnie programy z wielką przyjemnością zaprezentuje podczas tegorocznej konwencji EU4YA.

Image

Szymon Wesołowski

Pełen energii i entuzjazmu, Master Trener Les Mills programów BODYPUMP, BODYCOMBAT, GRIT® I CXWORX®, który dzięki wielkiemu sercu jakie wkłada we wszystko co robi, szkoli i inspiruje tysiące osób w walce o przezwyciężenie swych największych słabości, dostarczając za każdym razem wyjątkowych doświadczeń fitness.

Zapisz się do naszej specjalnej listy VIP uczestników konwencji!


Tylko dzięki temu będziesz mógł skorzystać z ofert specjalnych i zawsze być w centrum wydarzeń.


Zespół organizacyjny EU4YA by tiguar 2018 codziennie pracuje na najwyższych obrotach, żeby dwunasta edycja konwencji przerosła Twoje najśmielsze oczekiwania. Bądź częścią nowej historii EU4YA by tiguar!
Image

LES MILLS

Oxenstiernsgatan 15 A, 115 27 Sztockholm, Szwecja
tel: 667 616 166
paulina.antas@lesmills.com
www.lesmills.com

OFICJALNI PARTNERZY EU4YA by tiguar 2018

blackroll
Fitness University
IFAA
Profi Fitness School
Open Mind
Piloxing
Body Art Polska
Euro Fitness School
TRX
Kangoo Jumps
Fitness School TV
WTA
JUMPit
Les Mills
Copyright © 2006-2018 www.euforya.pl

Please publish modules in offcanvas position.