OFICJALNY PARTNER EU4YA BY TIGUAR 2018

Kamagon Ball Polska

Image

Kamagon Ball Polska

Kamagon Ball® stworzony został w Stanach Zjednoczonych przez producenta BOSU. Podczas EU4YA by tiguar 2018 będziesz miał możliwość wziąć udział w treningach wykorzystujących oba te przybory.

Trening Kamagon Ball® umożliwia naukę efektywnego, zintegrowanego ruchu, który angażuje do pracy całe ciało i silnie aktywuje mięśnie core.

Kamagon to gumowa piłka wypełniona wodą przeznaczona do treningu funkcjonalnego. W zależności od tego, ile wody wleje się do jej wnętrza, taki uzyskuje się ciężar piłki. Do stabilizacji i mobilizacji mięśni Kamagon wykorzystuje zjawisko inercji, czyli bezwładności. Większość przyrządów trenuje jedną, ewentualnie dwie grupy mięśniowe. Kamagon natomiast mobilizuje do pracy wszystkie grupy naraz, budując je równocześnie. Ruch wody wewnątrz piłki sprawia, że mięśnie pracują koncentrycznie i ekscentrycznie jednocześnie ćwicząc układ nerwowy. To kluczowy czynnik w zwiększaniu siły, mocy eksplozywnej, równowagi, stabilności, koordynacji nerwowo-mięśniowej, świadomości własnego ciała, szybkości i zręczności. Nawet dobrze wytrenowane mięśnie nie są w stanie w pełni wykorzystać swojego potencjału, jeśli układ nerwowy nie został solidnie wyćwiczony.

Z Kamagonem możemy pracować w różnych formach treningowych: od treningu cardio - gdzie ważne jest spalanie zbędnego bagażu kilogramów naszego ciała do treningu typowo crossfitowego, w którym wykorzystujemy piłkę do budowania masy i siły naszego ciała, stabilizując kluczowe mięśnie pleców, nóg, karku itd.

PREZENTERZY KAMAGON BALL POLSKA

Image

Celina Kontek

Image

ekspertfitness.com

ul. Brukowa 6/8, 91-341 Łódź
tel: 42 640 77 22
[email protected]
www.ekspertfitness.com

OFICJALNI PARTNERZY EU4YA by tiguar 2018

blackroll
Fitness University
IFAA
Profi Fitness School
Open Mind
Body Art Polska
Piloxing
TRX
Euro Fitness School
Kangoo Jumps
WTA
Les Mills
JUMPit
Fitness School TV
Group Fitness
Athlete Performance
JSM
kamagonball
bungee fitness
Copyright © 2006-2018 www.euforya.pl