OFICJALNY PARTNER EU4YA BY TIGUAR 2018

JUMPit

Image

JUMPIT / GOFIT

JUMPit profesjonalna marka na rynku fitness w Polsce, która jest producentem najwytrzymalszych trampolin oraz autorem innowacyjnego programu szkoleniowego dla trenerów we współpracy ze szkołą IFAA Poland.

Początki marki JUMPit sięgają 2002 roku, kiedy powstała polska firma GOFIT. To lider wśród producentów trampolin ogrodowych i fitness w Polsce, Czechach i na Słowacji. Produkty GOFIT powstają w oparciu o najnowsze technologie, przy zachowaniu wysokich norm bezpieczeństwa. Prace nad trampoliną fitness i filozofią marki JUMPit zaczęto pod koniec 2014 roku. Bogaci w wiedzę i doświadczenie, poszukując najlepszych materiałów stworzyliśmy prototyp trampoliny. W 2015 roku sprzęt był już gotowy. Następnie, został oddany w ręce master trainerów, którzy przez długie miesiące sprawdzali w ekstremalnych warunkach wytrzymałość trampoliny JUMPit. Testy wypadły celująco.

W tym samym czasie, cenione na całym świecie studio graficzne White Cat Studio z Warszawy z Michałem Łojewskim na czele, przygotowało identyfikację wizualną marki JUMPit. Firma w swoim dorobku ma projekt loga m.in. PZU, Netii i PKO Banku Polskiego. Trampoliny JUMPit produkowane są w Polsce.

Marka stawia na najwyższą jakość sprzętu i bezpieczeństwo. Dlatego jest to najmocniejsza i największa trampolina fitness na rynku. Jej średnica to 137 cm. Posiada stabilną konstrukcję, ergonomicznie wyprofilowany bar z regulacją wysokości oraz niezniszczalną matę z tworzywa PP MESH. Dodatkowo mata ma aż 66 mocowań i innowacyjny kształt, który ułatwia transport i przechowywanie.

Zapisz się do naszej specjalnej listy VIP uczestników konwencji!


Tylko dzięki temu będziesz mógł skorzystać z ofert specjalnych i zawsze być w centrum wydarzeń.


Zespół organizacyjny EU4YA by tiguar 2018 codziennie pracuje na najwyższych obrotach, żeby dwunasta edycja konwencji przerosła Twoje najśmielsze oczekiwania. Bądź częścią nowej historii EU4YA by tiguar!
Image

jumpit / gofit

Bokserska 64, 02-690 Warszawa
tel: 732 586 748
info@jumpit.fitness
www.jumpit.fitness

OFICJALNI PARTNERZY EU4YA by tiguar 2018

blackroll
Fitness University
IFAA
Profi Fitness School
Open Mind
Body Art Polska
Piloxing
Euro Fitness School
TRX
Fitness School TV
Kangoo Jumps
WTA
Les Mills
JUMPit
Copyright © 2006-2018 www.euforya.pl

Please publish modules in offcanvas position.