OFICJALNY PARTNER EU4YA BY TIGUAR 2018

fitnessschool.tv

Image

FitnessSchool.TV

BIBLIOTEKA ONLINE DLA INSTRUKTORA FITNESSU.

Oferujemy ponad 200 zajec edukacyjnych, wykladow lub po prostu inspiracji z zajec, które są celowo przeznaczone dla trenerów z dziedzin Aerodance, Step, Treningu, treningu funkcjonalnego, Pilatesa, Treningu Powięzi i wielu innych.

Zajecia i zawieraja pełną choreografię, której możesz uczyć w niezmienionym stanie w swoim studio. Filmy pokazują nie tylko końcową choreografię czy zestawy cwiczen, ale także prosty sposób, w jaki można ją budować krok po kroku z poszczególnych elementów.

Ponadto trenerzy udzielają wyjaśnień do tresci lekcji, udzielaja wskazówek i opcji, które można wybrać. Podzieliliśmy lekcje na krotkie filmy, aby szybko znaleźć to, czego szukasz. Fitnessschool.tv oferuje całą bibliotekę kursów online z ponad 40 profesjonalnymi miedzynarodowymi prezenterami i szkoleniowcami.

Za każdym razem, gdy jesteś online, jesteśmy gotowi, abyś odkrywał i uczył się nowych rzeczy, lub jeśli potrzebujesz odnajdywal pomysly i inspiracje. Nasza responsywna strona działa na komputerze w domu, na laptopach, a także na tabletach i smartfonach w podróży.

Zapisz się do naszej specjalnej listy VIP uczestników konwencji!


Tylko dzięki temu będziesz mógł skorzystać z ofert specjalnych i zawsze być w centrum wydarzeń.


Zespół organizacyjny EU4YA by tiguar 2018 codziennie pracuje na najwyższych obrotach, żeby dwunasta edycja konwencji przerosła Twoje najśmielsze oczekiwania. Bądź częścią nowej historii EU4YA by tiguar!
Image

fitnessschool.tv

Bath & Piatek GbR
 Cheruskerstr 21, 10829 Berlin, Niemcy
tel: +49 160 163 45 75
sebastian@fitnessschool.tv
www.fitnessschool.tv

OFICJALNI PARTNERZY EU4YA by tiguar 2018

blackroll
Fitness University
IFAA
Profi Fitness School
Open Mind
Body Art Polska
Piloxing
TRX
Euro Fitness School
Kangoo Jumps
Fitness School TV
WTA
Les Mills
JUMPit
GT
Copyright © 2006-2018 www.euforya.pl

Please publish modules in offcanvas position.